Каталог товарів
Київ
UA

Як вибрати набір для манікюру

Красивий манікюр — не привілей салонів краси, впоратися із цим завданням можна і вдома. Для цього знадобиться вільна часина, улюблений серіал на тлі та гарний набір для манікюру. Про те, якими бувають манікюрні набори, чим вони відрізняються і що до них входить — розповідаємо в нашому матеріалі.

Як вибрати набір для манікюру #1 - фото в блоге (гиде покупателя) hotline.ua

Красивий манікюр — не привілей салонів краси, впоратися із цим завданням можна і вдома. Для цього знадобиться вільна часина, улюблений серіал на тлі та гарний набір для манікюру. Про те, якими бувають манікюрні набори, чим вони відрізняються і що до них входить — розповідаємо в нашому матеріалі.

Манікюрний набір

Манікюрний набір включає декілька інструментів, кожен з яких має свою функцію: зміна форми та довжини нігтів, шліфування та полірування, видалення кутикули. Кількість інструментів у наборах різниться.



Манікюрні набори бувають:

  • класичними;
  • професійними;
  • для художнього дизайну;
  • електричними.

Класичні набори для манікюру складаються із невеликих ножиць, пилочки для нігтів, пінцета та шабера. Розширені набори включають також кніпсер, щипчики та тример для видалення кутикули.

Професійні набори мають значно більше інструментів, необхідних для різних задач. Такі набори купують манікюрні салони, салони краси та самозайняті майстри.

Інструменти у наборах для художнього дизайну допомагають візуально прикрасити нігті. Серед них зустрічаються пінцети, пензлі та дотси різних розмірів.



Комплекти електричних манікюрних наборів включають ручку із вбудованим електродвигуном та кілька насадок, що виконують ті ж самі функції, що й інструменти з механічних наборів. Насадки та електроручку можна придбати окремо.

Електричні прилади працюють від мережі, на батарейках або акумуляторах. Пристрої, що працюють від мережі, використовуються стаціонарно і не потребують дозарядки. Приладами, що працюють на батарейках чи акумуляторах, можна користуватися у довільному місці, проте акумулятори варто завчасно зарядити, а батарейок вистачає на один-два манікюрних сеанси.

Розподіл манікюрних інструментів на жіночі та чоловічі вважається хитрим маркетинговим ходом. Почасти така думка обґрунтована, однак певні відмінності усе ж є: чоловічі набори включають менше інструментів, жорсткість пилочок та кусачок вища, а кольорова гама переважно темна.



Більшість манікюрних наборів на ринку є класичними. Інструменти, які вони включають, можна придбати й окремо, і про кожен із них ми розповімо детальніше.

Пилочка для нігтів

Пилочка – пласка паличка для утворення та корекції форми нігтя, покрита спеціальним напиленням.

Від покриття залежить жорсткість інструменту, вимірюється воно в ґрітах. Вищий показник ґрітів позначає дрібніше напилення та м’якшу пилку:

  • від 100 до 180 ґрітів – лише для штучних нігтів;
  • від 180 до 240 ґрітів – призначена для підпилювання природних нігтів;
  • від 250 до 500 ґрітів для шліфування, понад 1000 ґрітів – для полірування нігтів.

Напилення буває штучне – карбід кремнію, електрокорунд, синтетичний алмаз, і натуральне – пемза, алмаз, корунд, кремній. Пилочки з натуральним напиленням коштують дорожче за синтетичні.

Пилочка для нігтів

Від матеріалу пилочки залежить якість манікюру та термін служби інструменту.

Металева пилочка зустрічається у багатьох манікюрних наборах. Вона недорога, довговічна, але придатна лише для педикюру або чоловічого манікюру. Для жіночих нігтів вона надто жорстка та може призвести до розшарування нігтя.

Пісочні пилочки на паперовій або пластиковій основі доступні та універсальні, вони придатні для делікатних нігтів. Склад їхнього покриття часто включає дрібний наждачний папір, тому термін їхнього використання обмежений пів роком, їх не можна часто мити, а лише чистити сухою щіткою. Тому такі моделі придатні лише для індивідуального використання.

Скляна пилочка підходить для тонких та ламких нігтів. Вона легко миється і слугуватиме декілька років, якщо не наражати її контрастним температурам і зберігати у спеціальному чохлі. Коштує така пилочка дорожче за металеві та пісочні моделі.

Керамічна пилочка ощадно підпилює нігті та не дає їм розшаровуватися. Така пилочка практично вічна та не потребує спеціального догляду – її можна мити водою чи стерилізовувати. З-поміж усіх матеріалів цей – найдорожчий.

Пилочка для нігтів

Форма пилочки визначає, з якою функцією вона справляється краще.

Овальні пилочки придатні для вирівнювання нігтьової пластини, допоможуть надати нігтям форму та вкоротити довжину.

Пилочка-бумеранг потрібна для обпилювання нарощених нігтів у зоні кутикули.

Прямокутна придасться для вирівнювання поверхні нігтя та надання форми.

Манікюрні ножиці

Манікюрні ножиці поділяються за призначенням: одні потрібні, щоб зрізати ніготь, інші – для видалення кутикули.

У ножиць для зрізання – прямі кінчики лез, а у моделей для видалення кутикули вони дещо заокруглені, що допомагає обрізати кутикулу як правою, так і лівою рукою.



Є й універсальні моделі: їхні леза дещо загнуті догори, ними зручно зрізати і нігтьову пластину, і кутикулу.

Матеріал інструменту – високоякісна сталь, яку легко дизенфікувати та заточувати.

Обираючи ножиці для кутикули, звертайте увагу на товщину лез. Чим тонша кутикула на нігтях, тим тоншими мусять бути леза.

Кусачки

Кусачки, як і ножиці, можуть призначатися для нігтів та для кутикули.

Кусачки для нігтів мають назву «кніпсер», і потрібні тим, хто має тверду та міцну нігтьову пластину.

Їхні гострі леза захоплюють та зрізають за один раз вільний край нігтя під кутом 90 градусів, не пошкоджуючи форму. Щоб ніготь не розшаровувався та не ламався, кніпсер мусить легко лежати в руці, ріжучи без напруження та зусиль.

Кусачки для кутикули допомагають прибрати зайві шматочки шкірки після використання ножиць та надати нігтям акуратного вигляду.



Більшість кусачок виробляються з хірургічної сталі: вона має тривалий термін служби та спеціальне антибактеріальне покриття. Догляд за кніпсером простий – промивайте інструмент у теплій воді з мильним розчином.

Шабер

Шабер – манікюрний інструмент з робочими поверхнями з обидвох сторін.

Одна сторона, що має форму лопатки, необхідна, щоб відсувати кутикулу та видаляти тонку шкірку, що наростає на нігтьовій пластині.

Задача другої робочої сторони – очищувати вільний край нігтя та бокові частини від забруднення. Ця сторона часом має форму сокирки з нанесеною на метал різьбою, що виконує роль пилки, легко долаючи міцно врослу шкірку. Її також використовують для надання нігтеві форми.



Зустрічається й спеціальний шабер з наконечником у вигляді ножа-шпателю. Його використовують для корекції, моделювання та протезування врослих нігтів, а в окремих випадках – для видалення мозолів та ороговілих ділянок шкіри.

Вибір лопатки залежить від форми нігтя та кутикули. Овальна лопатка – універсальний варіант без гострих кутів. Для кутастого нігтя придасться прямокутний або квадратний шабер.

Пінцет

Пінцет часто використовується для корекції форми брів, але в манікюрному наборі використовується для нанесення дрібних прикрас на пофарбований ніготь.

Більшість пінцетів виготовлені з неіржавної сталі – вони міцні, довговічні, їх легко стерилізовувати.

Пінцети різняться за формою: вони можуть мати вигнуті або гострі краї.



Сподіваємося, наш гід покупця допоможе підібрати набір для манікюру, та бажаємо вдалих покупок разом із Хотлайн!

Автор: Юлія Грегуль

Як вибрати Прилади для манікюру та педикюру Манікюрні, педикюрні інструменти та набори
Коментарі (0)

‌Вас може зацікавити