IgnatOFF рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор TCL 43C645, Замовлення №000126944

Придбав телевізор TCL 43C645. Головний плюс - доставка в квартиру (Київ) з можливістю підключення і перевірки, і все це за 200 грн. На сьогодні це рідкість
Денис алексеев рекомендує цей магазин

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713PI Eclipse Gray (G713PI-LL044W), Замовлення №9663

Купив ноутбук який давно хотів, ціна була відповідною та мене влаштовувала. Забрав з точки самовивозу у день замовлення, все відповідало заявленим характеристикам. Магазин дуже рекомендую
Illia Poperechnyi рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Духова шафа, варильна поверхня, посудомийна машина, витяжка, мікрохвильова піч, Замовлення №000126356

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

IgnatOFF рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини Matador Hectorra 5 (195/65R15 91T), Замовлення №12108

Велика подяка Дмитру. Підібрав, проконсультував, доставив. Всім задоволений.
lordwerneo рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Флеш пам'ять USB SanDisk Ultra Dual Type-C 256GB USB 3.1 (SDDDC2-256G-G46), Замовлення №№ 808 185 998

Декілька дняв поспіль переносили дату відвантаження, але загалом доставка до відділення тривала лише 1 день.
Юрій Федоренко не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ваучер на послугу зі встановлення кондиціонеру (07-09BTU), Замовлення №302917697

Александр Александр рекомендує цей магазин

Купив: Samsung UE50CU7100UXUA, Замовлення №213693

Все працює чудово,товар приїхав вчасно.Роботою з магазином задоволений
Лабіринт Знання рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник GORENJE NRK620EABXL4, Замовлення №13042449

Придбав холодильник Холодильник GORENJE NRK620EABXL4. Доставка підкачала, але я вважаю оцінку маємо поставити високу.
StoneIsland рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27AG500), Замовлення №23956

Покупал в этом магазине монитор Samsung Odyssey g5 ips 2k 10bit . На все интересующие вопросы оперативно ответили. В случае чего сказали что можно будет вернуть если будет брак так как магазин является официальным партнёром Самсунга. Товар пришлось подождать около 4 дней так как покупал под заказ но все вовремя отправили и товар был у меня на следующий день. Товар абсолютно новый все работает. Магазин рекомендую. Просят предоплату как гарантию того что ты точно будешь брать заказ.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha.
Цап Сергій не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP031)