Sunny5775 рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №273

Ціна на сайті вірно вказана. На заявку відреагували одразу, навіть не очікувала такої швидкості. Станція сто відсотків оригінал, помітно з першого дотику.
Антон Шевченко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/1TB Flowy Emerald, Смартфон 12 16/1TB Flowy Emerald, Замовлення №4725

Телефон відправили швидко. Отримав без зауважень! Дуже задоволений якістю обслуговування ну і самим гаджетом! Дуже дякую!!!
Ангеліна Вовк рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон BV6200 Pro 6/128GB Black, Замовлення №3657543

Швидко передзвонили для підтвердження замовлення. Отримала у відділенні через два дні. Телефон працює без нарікань
Henderson рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Thin GF63 12VE (GF63 12VE-665XPL), Замовлення №17254

Магазин топ, ціни адекватні а не ті що алло чи розетка малює. Терміни доставки найкоротші. Все сподобалось.
Bazhaniy рекомендує цей магазин

Купив: Olmo OSH-09 FRH 3, Замовлення №б/н

Дуже задоволений спілкуванням з менеджером Миколою. Він витратив на мене багато часу, пропонував багато різних варіантів доки я зупинив свій вибір на даній моделі. Ще й зробив гарну знижку. Дуже дякую Миколі. Рекомендую всім цей магазин.
mgrizdak@ukr.net не рекомендує цей магазин

Купив: Кущоріз STIHL HSA 45 (45110113500), Замовлення №3300

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Сергей Заяц рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-гарнітура Jabra Talk 45 Silver, Замовлення №30021/17601

Швидко, чітко і зручно! Вислали товар з чеком і гарантією
Бодя Хомук не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Мультиварка Tefal RK321A34

Маю вперше випадок, коли замовлення мені просто не привезли і навіть не попередили про те, що доставка не буде здійснена. Замовляв товар доставкою по Києві і двічі телефонув, для уточнення деталей, коли прибуде кур?єр, але мені двічі просто пообіцяли перетелефонувати. Не можу рекомендувати данний магазин
Владимир Кэш рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade (KF436C16RBK2/16), Процесор Ryzen 5 5500GT (100-100001489BOX), Замовлення №непригадаю зараз

Купував процесор АМД 5500ГТ і пам'ять Кінгстон Ренегад 3600 - все чітко. Служба підтримки склала два замовлення в одне як попросив. Привезли під під'їзд в зазначений час. В цілому позитивне враження. Рекомендую цього продавця
Sidor_82 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Frenkit 252908, Ремкомплект 252908, Замовлення №356241

Швидко підтвердили замовлення та оперативно виконали замовлення, дякую за сервіс