Денис Гриценко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Black (MRY92), Замовлення №10102020101010

Антоніна рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: вагінальний лубрикант Amoreane Med Natural 100 мл (SO3987), Замовлення №20026

Все гуд, якісно, віччливо та оперативно!!!
Leb_Max рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ізолюючий ковпачок RJ-45 сірий, упаковка 100шт , Конектор RJ45 UTP 5е кат. 50 мкм (100 шт.) , Комплект коліс до серверних стійок d – 80мм з гальмом , Кабель вита пара OK-Net UTP кат.5е КПВ-ВП (350) 4* 2* 0,51, 305м , Замовлення №63959

Товари належноЇ якості. Дорікань та зауважень немає. Дуже дякую за швидку доставку та якісну комунікацію менеджера.
Олена рекомендує цей магазин

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №31095

Мій досвід відвідування цього магазину був дуже позитивним! Великий вибір товарів, якісне обслуговування і привітний персонал. Я впевнена, що повернуся сюди знову. Рекомендую всім!
Ірина рекомендує цей магазин

Купив: Газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 36 (601716650), Замовлення №316955

У цьому магазині ми знайшли все, що мені потрібно! Великий вибір техніки, ввічливий персонал і швидке обслуговування. Я в захваті від цього місця! Рекомендую кожному!
Валентин рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном ASTRO Gaming A40 Headset + MixAmp Pro TR (3AS4T-XOU9W-504), Замовлення №163971

Величезний вибір техніки та приємний персонал - ось що робить цей магазин особливим. Обслуговування на рівні, якісні товари і дружня атмосфера. Рекомендую з упевненістю!
AceHigh рекомендує цей магазин

Купив: Realme Buds Air 5, Замовлення №118825

Замовляв навушники. Зв'язались та відправили в той же день, прийшли швидко. Навушниками та магазином задоволений.
Aleksandr рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №389045

Не можу не поділитися позитивним враженням від цього магазину! Великий вибір техніки, привітний персонал і якісне обслуговування. Я в захваті! Рекомендую кожному
Тарас рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus CH-S12XN7, Замовлення №10017349

Завітавши до цього магазину, я залишився вражений великим вибором техніки та привітним персоналом. Обслуговування на вищому рівні, а товари високої якості. Рекомендую з задоволенням!
Дмитро рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №1101770

Гарна ціна, безкоштовна доставка. Про магазин залишилися приємні враження
Відповідь представника «MTA.UA»
Дмитро, дякуємо за відгук! Радіємо, що у Вас лишись позитивні враження від співпраці. Приємного користування обновкою!