olibechka рекомендує цей магазин

Купив: Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №247482

Купила в магазині дегідратор WetAir WFD-K700BSS Відправили доволі швидко, спілкування з менеджером було приємним та інформативним. Товар надійшов щільно упакованим та без видимих ушкоджень. Роботою магазину задоволена на 100% Дякую за сумлінну працю.
Evgeniy Shi рекомендує цей магазин

Купив: Вбудований Духовий шкаф Siemens HB634GBS1, Замовлення №000122728

Могу рекомендовать данный магазин! Все в срок и по заявленной цене. Замечаний к товару нет! Отдельное спасибо менеджеру Андрею за помощь и гибкость в организации доставки!
MaksPoc рекомендує цей магазин

Купив: Акустична система Logitech, Замовлення №№OCRT10042908

Гарний магазин, гарна консультація, єдине що не вистачає, програм лояльності, бонуси спец.пропозиції і т.д як це є в інших магазинах. Ціни норм, відправка трохи затянута
Valder Brand не рекомендує цей магазин

Купив: Зварювальний апарат Machtz MWM-270 D, Замовлення №340690

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

НЕ покупайте в магазине STORGOM - это шаромыги. Купил по предоплате, т.к. платил с ФОП. Прислали распечатаный и некомплектный товар. Товар НЕ МАГАЗИНА, а сам магазин не несет никакой ответственности и даже отказывается сделать возврат в течении 14 дней. Еще не знаю рабочий ли, т.к. надеюсь может вернут. STORGOM обходите стороной, вам обязательно продадут распечатанный товар и будет ли комплектация - не факт. Ах да, и вас не предупредят чтоб вы проверяли всё на НовойПочте.
Yurii james рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №#635391

Беру не перший телефон в цьому інтернет магазині! Все гуд, ціна гуд
Some_random_guy рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Samsung 990 PRO 2 TB (MZ-V9P2T0BW), Замовлення №24071

Диск прийшов швидко, менеджери привітні. Враження від магазину виключно позитивні!
serhiio рекомендує цей магазин

Купив: Точка доступу Ubiquiti U6+ (U6-PLUS), Замовлення №1118455

Рекомендую цей магазин. Оплатив і відправили в той же день, мав прохання відправити в поштомат замість складу, зробили без проблем. Попав на акцію з безкоштовною доставкою :)
Pushnuj рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Машинка для стрижки катишків CECOTEC Cut-X 4500 Garment (CCTC-05749), Замовлення №182809

Товаром дуже задоволений, покупка пройшла швидко і без жодних проблем. Продавці супер! Не перший раз вже купую у цьому магазині. Рекомендую!
Эдуард Антонюк рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Kingston XS1000 1 TB (SXS1000/1000G), Замовлення №502159

Якісно обслужили, вчасно відправили, товаром задоволений, рекомендую!
Ольга Щербатюк рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №502156

Рекомендую цей магазин