Dmitriy Shpak не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JZ (G834JZ-N6006), Замовлення №3014391

Не рекаомендую цей магпзин Asus ROG Strix Scar 18 в ноутбуку за 3.5к вони розкомплектували товар забрали рюкзак, мишку і тревел зарядку які повинні йти в комплекті з виробництва. Дізнався про це через пів року. Мабуть продали окремо. Більши в них купувати нічаого не буду. Як на мене це мелочно, жага до наживи.
Ilya рекомендує цей магазин

Купив: Електронна книжка PocketBook 634 Touch HD4, Azure , Замовлення №20040

Щодо продажу проблем не було, товар на перший погляд належної якості.
Brumgat не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Миша Endgame Gear XM2we Wireless (EGG-XM2WE-WHT) White, Замовлення №1328162

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Валентин Андрухович рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Модуль пам'яті, DDR4, 16GB (2x 8GB), 3200MHz, Kingston Fury Beast Black (KF432C16BBK2/16) Процесор I, Замовлення №24082

Замовив деталі. Замовлення було прийнято швидко та постійно менеджер був на зав'язку та повідомляв мене про те, на якому етапі моє замовлення. Все супер. Рекомендую.
Олександр Чегринець рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 9 i7 16-256GB Win 11 Home Forest (QIL-00052), Замовлення №00000000394

Все отримав, вельми вдячний продавцеві за влучну консультацію.
Enigma24 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Romoss PEA60 60000mAh Black (PEA60-152-2142), Замовлення №3000006829

Блестяще!Топ Магазин!
Oleg Polishchuk не рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 12R 16/256GB Iron Gray, Замовлення №05233

Замовив смартфон, попередньо в оператора уточнив чи йде зарядний пристрій в комплекті, тому що на сайті інформації не було, оператор сказав що йде, по факту зарядного пристрою не було, не приємно.
Илья Горовой рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №900008469

Все було дуже зручно і швидко. Магазин раджу ) з товаром ніяких проблем не було
Dem_Kr рекомендує цей магазин

Купив: Пелюшки Tena Пеленки Bed Normal (60х60) 30 шт, Замовлення №5945993

Чудова якість магазина, швидка доставка.
Alex Kryvyckyy рекомендує цей магазин

Купив: Telecesr, Планшет , Замовлення №123467