Vira Talanchuk рекомендує цей магазин

Купив: Фен BaByliss PRO MURANO IONIC BAB6160INRE, Замовлення №212694

Чудовий сервіс, привітні та компетентні консультанти, які допомогли мені підібрати потрібний товар. Комфортна атмосфера магазину та великий вибір. Рекомендую ????
Игорь Сергеевич рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини Gislaved Ultra Speed 2 (185/65R15 88T), Замовлення №5573642

Катя Бондаркеко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №1606

Все було швидко якісно і без зайвих петань
Дмитро рекомендує цей магазин

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 5th Generation Black, Замовлення №288321200

Швидко зв?язались і доставили! Користуюсь без нарікань. Рекомендую!
Назарій Тимчишин рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite (MGMK3/MGLN3), Замовлення №160811

Мені сподобалось обслуговування «Комп?ютерного Всесвіту», всі працівники приємні та компетентні у свої справі, купляв Б/y Apple iPhone 12 Pro 128Gb Graphite, мені його дуже оперативно підібрали, я люблю швидкий сервіс. Також приємному враженню про магазин сприяв дуже ніжний квітковий аромат. Я вперше купував у «Комп?ютерному всесвіті», буду це робити і надалі! Дякую, Слава Україні!
getschwifty 70 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN)

Стас Охотник не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Хотів купити: Смартфон Infinix HOT 40 Pro 12/256GB Starfall Green (4894947019005)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовляли infinix hot 40 pro, по-перше, ціна не відповідає заявлено на сайті, по друге, кормили завтраками , то світла не має, то сьогодні відправимо, три дні обіцянок. Хоть товар зазначено , що присутній , і ж в наявності. Технопоставка, це прокладка між замовником та постачальником, не маючи власної продукції. Не рекомендую даного продавця!!!!
Mykola Herasymov рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мотошини (мотоцикл, скутер, мопед) Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 (120/80R18 62P), Замовлення №31137

Все було супер, не перший раз замовляю, швидко, навіть до кінцевого терміну)
der_meister не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція UGREEN PowerRoam 2200 (GS2200), Замовлення №271275

Купил в это магазине эл станцию, ни гарантийки, ни чека не вложили. Если вопрос с бумагами решится, отзыв поменяю.
Mr M рекомендує цей магазин

Купив: Садовий подрібнювач AL-KO MH 2810 Easy Crush (113872), Замовлення №5752

Купував тут перший раз і дуже задоволений. Рекомендую магазин до співпраці.