Emma535 рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №14304

була хороша ціна на відеокарту, вранці замовила, ввечері відправили. не було стандартної версії, запропонували в білому кольорі за тією ж ціною, хоча біла трохи дорожча. ну це не принципово. проблем з товаром немає, все працює. дуже задоволена, дякую
roHi6ec рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: SSD накопичувач 128 GB (GM2020128GB), SSD накопичувач Caiman 128 GB (MI2.5SSD/CA128GB), Замовлення №557968

Як завжди сервіс на висоті при найнижчій ціні на ринку.
Oksana74 рекомендує цей магазин

Купив: Moto g14 8+256 steel grey, Замовлення №55731

Дякую команді HDPhone ви топові, все було швидко та якісно як завжди сервіс на висоті ! Кава була дуже смачна)
Мariia рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray, Замовлення №54764358

Все пройшло чудово, купую в другий раз, відправка швидка, менеджери привітні та завжди допомагають )
Елена Д рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №229688

Забирала замовлення з магазину на Бочука. Чудове обслуговувааня, ввічливий компетентний персонал. Це не перша покупка в цьому магазині. Рекомендую!
Ирина Писаренко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Електрична пилка-пемза Xiaomi ENCHEN Electric Foot Callus Remover (EMJ001, Замовлення №19968#1711403691

Спасибі за хорошу організацію роботи магазину: швидко відправили замовлення та інформували щодо статусу замовлення. Товар відповідає інформації на сайті, покупкою задоволена.
YurOK не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Материнська плата TUF GAMING B650M-PLUS WIFI (90MB1BF0-M0EAY0), Материнська плата TUF GAMING B650-PLUS (90MB1BY0-M0EAY0)

Уголовная Исполнительная Инспекция Волноваха рекомендує цей магазин

Купив: Usb флеш 16gb mibrand, Power Bank PR157, Замовлення №558147

Все прекрасно. Рекомендую
YaREm рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Stealth 15 A13VF-038US (STEALTH1513038), Замовлення №630154

Евгений Лаурикайнен рекомендує цей магазин

Купив: Nokian Snowproof 2 SUV 255/45 R19 104V XL, Замовлення №95607

покупка пройшла без проблем , доставили в терміни , якісь гарна