Сергей Заяц рекомендує цей магазин

Купив: Bluetooth-гарнітура Jabra Talk 45 Silver, Замовлення №30021/17601

Швидко, чітко і зручно! Вислали товар з чеком і гарантією
Бодя Хомук не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Мультиварка Tefal RK321A34

Маю вперше випадок, коли замовлення мені просто не привезли і навіть не попередили про те, що доставка не буде здійснена. Замовляв товар доставкою по Києві і двічі телефонув, для уточнення деталей, коли прибуде кур?єр, але мені двічі просто пообіцяли перетелефонувати. Не можу рекомендувати данний магазин
Владимир Кэш рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Renegade (KF436C16RBK2/16), Процесор Ryzen 5 5500GT (100-100001489BOX), Замовлення №непригадаю зараз

Купував процесор АМД 5500ГТ і пам'ять Кінгстон Ренегад 3600 - все чітко. Служба підтримки склала два замовлення в одне як попросив. Привезли під під'їзд в зазначений час. В цілому позитивне враження. Рекомендую цього продавця
Sidor_82 рекомендує цей магазин

Купив: Frenkit 252908, Ремкомплект 252908, Замовлення №356241

Швидко підтвердили замовлення та оперативно виконали замовлення, дякую за сервіс
Hoovert рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Блок живлення 600W Proton (BDF-600S), Материнська плата B450M PRO-VDH MAX, Процесор Ryzen 5 5500 (100-000000457), Замовлення №1325815

Отличный магазин на Гетьмана 6 в космополите . Ребята хорошо проконсультировали и помогли с выбором , рекомендую !
Dmytro Novosad рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини G Fit EQ (175/70R13 82T), Замовлення №347635921

KABA4OK рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №23495

KABA4OK рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Elite 4 Active Black (100-99180000-02), Замовлення №912960

Diana1601 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мзп acefast , Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №11131

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Продали блочок мзп acefast a21 30W 1 USB-C за 1200 который в других магазинах стоит 400 грн. Почему у вас такие наценки?
Андрей рекомендує цей магазин

Купив: Термопаста FROST X25 2g, Замовлення №5057