Лабіринт Знання рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник GORENJE NRK620EABXL4, Замовлення №13042449

Придбав холодильник Холодильник GORENJE NRK620EABXL4. Доставка підкачала, але я вважаю оцінку маємо поставити високу.
StoneIsland рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27AG500), Замовлення №23956

Покупал в этом магазине монитор Samsung Odyssey g5 ips 2k 10bit . На все интересующие вопросы оперативно ответили. В случае чего сказали что можно будет вернуть если будет брак так как магазин является официальным партнёром Самсунга. Товар пришлось подождать около 4 дней так как покупал под заказ но все вовремя отправили и товар был у меня на следующий день. Товар абсолютно новый все работает. Магазин рекомендую. Просят предоплату как гарантию того что ты точно будешь брать заказ.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha.
Цап Сергій не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP031)

Ольга Надельнюк рекомендує цей магазин

Купив: Стіл балконний, білий, 50 см Ікеа, Замовлення №215411

Andrew Khanoff не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Модем 4G / 3G HUAWEI E3372h-320, Модем 4G / 3G HUAWEI E3372h-320, Замовлення №МОБ00401494

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Магазин продає Brovi 3372-325 замість Huawei 3372h-320. Швидкість менше мегабіту. Не купляйте у цих шахраїв.
SvetLana78 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №213825

Дуже цікавий магазин, зручне місце розташування. Персонал дуже приємний та привітний. Залишилась з приємними емоціями після відвідування магазину, завітаю ще раз)
Олександр Відливаний рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №208883

Замовляв цей смартфон, приїхав швидко, ціна відповідала заявленій на сайті, якість відмінна. Рекомендую
Алексей Сорокожердев рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Комплект (кермо, педалі) Thrustmaster T300 Ferrari Integral RW Alcantara edition Black (4160652), Замовлення №1781

Магазин супер. Заказал около четырех вечера и в тот же день отправили мне посылку. Ровно через сутки уже был с рулём. Сервис на высоком уровне. Перед заказом помучал менеджера вопросами - на все ответили
Петренко Віктор рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Кабель "вита пара" UGREEN NW153 Cat8 F/FTP 1m Black (80429), Замовлення №4092

Швидко зв'язались та дали консультацію по товару, працює добре
Віталій Маркович рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук GIGABYTE G7 MF (MF-E2EE213SD), Замовлення №211460

Топовий магазин, підібрали найкращий ноут ціна-характеристики задоволений сервісом на всі сто