Катя Душна рекомендує цей магазин

Купив: Електрична зубна щітка VEGA VT-600 W, Замовлення №3 732 506

Замовляла зубну щітку, створювала замовлення у розмові з оператором,швидко підібрали потрібний мені товар, ціна дуже приємна,повністю задоволена!
Саня Гузенко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач Maxxter SPM5-G-15B Black, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V Classic Black (F4-3600C18D-32GVK), Блок живлення Deepcool DQ750-M-V2L, SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Процесор Intel Core i5-12400F (CM8071504555318), Материнська плата GIGABYTE B760M DS3H AX DDR4, Повітряне охолодження ID-COOLING SE-224-XTS, Мультимедійна акустика Hoco DS32 Plus Black, Корпус Cougar Uniface RGB Black (385C780.0001), Замовлення №559949

Всі товари прийшли у новому та робочому вигляді, всім задоволений
Саня Гузенко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE (N40702-126XX-185252W), Замовлення №269013

Відеокарта дуже сподобалась, відправлена та доставлена впродовж декількох днів. Всі пломби на місці, жодних слідів розпаковування не знайшов. Відеокарта дуже холодна (+ зробив андервольт): в Кіберпанкі на ультрах гріється максимум до 55 градусів при споживанні до 150-160 W. Даний магазин всім рекомендую, жодних недоліків не знайшов.
Светлана Журавлева рекомендує цей магазин

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-30X BK, Замовлення №288166910

Замовлення прийшло дуже швидко приємно здивовані і задоволені якістю дякуємо!
OlenaMykolaivna рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №196168

Вагалась між двома варіантами, так як не до кінця розуміла їхні характеристики. Проте менеджер легко і доступно все пояснив та порекомендував. Користуюсь з задоволенням, дякую.
Олег_1971 рекомендує цей магазин

Купив: Samsung UE43CU7172, Замовлення №300853

Приємне обслуговування, ввічливий грамотний менеджер, врахував усі побажання, тому Юрію особиста подяка. Зробили адресну доставку по Києву, привезли в обговорену дату, занесли в квартиру. Напередодні доставки ще раз передзвонили, уточнили, чи немає якихось змін, зазначили час доставки (з 15.00 до 17.00). Привезли о 15.03. Дякую за порядність і відповідальність, тому що все з мого боку довелось робити дистанційно. У разі необхідності буду звертатись ще.
Светлана Марчук рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Капсульная кофеварка эспрессо Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black, Замовлення №502850

Купувала капсульну кавомашину залишилась дуже задоволена товаром,сайт дуже зручний для користування,з ранку подзвонили уточнили за замовлення також додатково пропонували товари до мого замовлення,все дуже швидко та зручно!Обов?язково буду замовляти ще товари!!!
Photo Guru рекомендує цей магазин

Купив: Електровелосипед складаний Engwe EP-2 PRO Black, Замовлення №56124

Купив електровелосипед в оплату частинами. Нступного дня вже забрав на відділенні нової пошти. Пакування було максимально якісним як власне і товар.
Taras Simon рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Садова парасоля з чохлом Garden Line MINI ROMA 250 см Бежевий, Основа для садової парасолі Garden Li, Замовлення №43672

Дякую Вам, дуже швидко відправили, ціна нижче ніж у конкурентів, якість супер, спілкування і товаро орієнтованість менеджерів на вищому рівні, буду ще замовляти і інші товари. дякую
Мирослава Карп'як рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Внутрішній блок Cooper&Hunter Alpha CH-S09FTXE-NG(I), зовнішній блок кондиціонера C&H R32 NEW CHML-U18RK2-NG, Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXE-NG(I), Замовлення №СФ-0011356