Nikki Nikkitinka рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Телефон Xiaomi Redmi Note 12 Pro (8+256Gb) Graphite Grey (EU), Замовлення №56132

Дуже приємний і привітний персонал, забирала самовивозом. На місці одразу поклеїли скло і підібрали чохол. Все дуже сподобалось
Viktoria22 рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №R284231

Федотовська Iнна рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина Electrolux ESG43310SX, Замовлення №10296

Чудові ціни! Вдалося заощадити значно, роблячи покупки тут, і якість обслуговування вища ніж у розпіарених магазинах. Дуже все сподобалось! Спасибі!
Сrusader рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Модуль пам'яті DDR5 2x16GB/5600 Corsair Vengeance RGB Black (CMH32GX5M2B5600C40K), Замовлення №#1924240289

Рекомендую магазин, товар був у наявності, зі мною зв'язалися домовилися про дату відправлення, та відправили в той же час як і домовлялися.
Таир Глеб рекомендує цей магазин

Купив: Мотоблок Кентавр МБ 2010Д, Замовлення №882141

Все добре, консультант все пояснив і проконсультував, товар справний. Рекомендую продавця!
Габова Вера рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Lightning Connector (MMTN2), Замовлення №00000020103

Я задоволена. В магазині був в наявності потрібний товар, все швидко та якісно. Ціни значно нижчі ніж у магазинах-конкурентах.
Евгений Данилевский не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Помпа для води електрична з акумулятором ePump Premium, Замовлення №139815

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Замовив одного кольору, причому коли передзвонили я уточнив, і ціну підняли майже вдвічі.Помпу вислали новою поштою.На всіх сайтах, а також у понеділок буде надруковано в газетах.Шахраї!!!
Ever Last рекомендує цей магазин

Купив: Десктоп ARTLINE Gaming X49 (X49v18), Замовлення №213075

Дуже чудовий пк, продавці швидко знайшли потрібний мені пк з тими характеристиками, що я бажав. Замовлення товару приїхало за 2 дня.
Voloshka не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Сушка WetAir WFD-K600W

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

При виборі оплата картою, з'являється додаткова комісія 4%, типу "сервісний збір". А при виборі "Оплата частинами", додаткова комісія називається "Легкий старт". Клоуни.
Наталія Кушнір рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L20 Ultra Complete White, Замовлення №287671975

Дуже вдячна за супер швидку відправку. Дуже задоволена своєю покупкою!!!