user.natalia не рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN), Замовлення №100019

Pavlo Charnyi рекомендує цей магазин

Купив: Чохол ze620kl, Замовлення №975508

Магазин оперативно опрацював замовлення. Покупка пройшла без проблем.
Илья Будько рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №17766

Дуже швидко зв?язався з менеджером, чудово поспілкувалися, сплатив замовлення, поточнили всі деталі відправки, повідомили що ввечері відправлять. Відправили як і обіцяли ввечері, на наступний день в обід вже було в Києві. Товар чудовий, оригінальний. Однозначно рекомендую
Андрей Анаприюк рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ручний відпарювач Tefal Access Steam Care DT9100, Замовлення № #1924251057

Швидко відправили товар, високий рівень сервісу. Залишилися лише приємні враження.
vitalians рекомендує цей магазин

Купив: Лопата штикова Fiskars Solid (1066716), Замовлення №360

Silent Bob рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 8/256GB Eclipse Black (PAY40042), Замовлення №4347

Замовляв телефон, все сподобалось, поклали у подарунок навушники на type-c, за те що новий клієнт, приємно. Буду замовляти ще, за потреби.
Alexey Shevchenko не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Зимові шини Powertrac Tyre Snow Tour Pro (215/70R16 100T)

Evgeniy Getmanskiy рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ігрова консоль PlayStation 5 Slim (2 геймпада Dualsense), Замовлення №2946678031

Андрей Якимов рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus Wi-Fi 8/128GB Ocean Green (SM-X610NLGA) , Замовлення №4765

Спасибо большое, заказ и отправка произошла в один день, пришёл вовремя. Рекомендую!
Николай Чеботарев рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: https://www.itbox.ua/ua/product/Akkumulyator_18650_Li-Ion_3000mah_2850-3000mah_30A_37V_275-42V_Brown, Замовлення №10-6066977