Sergiy Rolling рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Велосипедний насос Good Bike Nefful (92517-IS) U0813066 , Замовлення №20-10578081

Як завжди, чудовий сервіс. Замовлення виконано бездоганно і вчасно
Qn RuFiK рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Игровой корпус, 2*140 мм ARGB, 1*120 мм вентиляторы ARGB предустановлены, ATX/mATX/mini-ITX, стеклян, Замовлення №270952

мені дуже подобається це магизин!
Kalugin рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Жорсткий диск Seagate Basic 2 TB Gray (STJL2000400), Замовлення №000794551

Заказывал жесткий диск в вадафоне. Приятным бонусом была бесплатная доставка, во всех других магазинах была платная. Пришел товар быстро в фирменной коробке. Претензий никаких не имею, товар был новый с заводскими пломбами
Олександр Харенко рекомендує цей магазин

Купив: Arivo Premio Arzero 205/60 R16 96V XL, Замовлення №12754601

Гарний сервіс та одні з найнижчих в Україні ціни на автомобільну гуму. Вечером зробив замовлення через сайт, і вже знанку отримав повідомлення, що шини мене чекають на обраному пункті видачі. Замовлення на 100% відповідає заявленому. Дуже вражений магазином в цілому і від спілкування з персоналом.
Roman Kotelevets рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення MSI MAG A650BN, Замовлення №1337462

Рекомендую даний магазин. Постійно замовляю тут комплектуючі. Гарно проконсультують, відправка в той же день. Ставлю 5+!
Serhii рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №56079

Купував тут вдруге, спілкувався через телеграм.все добре.час на перевірку без обмежень.
Nataliia_89 рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Батончик протеїновий Power Pro 36% 60 г (20шт/уп) classic - горіх (Sugar Free), Замовлення №3710150

Все чудово. Товар прийшов гарно запакований. Однозначно купуватиму вам них ще
Blackjaw не рекомендує цей магазин

Купив: Акустична система Microlab M-880, Замовлення №796 651 098

GreenScape рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №118455

Дуже задоволений якістю обслуговування. Навіть попри те, що замовлення зробив у вихідний день, вже у понеділок товар очікував мене на Новій Пошті. Приїхав гарно запакований і зі стікером 'Крихкий Товар'. Одразу надіслали мені електронний чек та гарантію. Дуже професійно. Без зайвих вагань рекомендую.
Svetlana 280683 рекомендує цей магазин

Купив: Епілятор Philips 8000 series BRE740/10, Замовлення №41364

Покупкою дуже задоволена. Продавець відповідальний, відправлення товару здійснили вчасно по 100% передплаті ( моє прохання ) . Рекомендую