Каталог товарів
Київ
UA

Портативна ігрова приставка Zotac Gaming Zone (ZGC-G1A1W)

Всього пропозицій: 2
ціни: 36 408 41 368
Портативна ігрова приставкаОб'єм пам'яті: 512 ГБКолір: Сірий ... Дивитися усі
Про товар
Де купити  (2)
Де забрати  (1)
Відгуки   (1)
Загальна оцінка
На основі 1 відгука
4.8
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Набір ігор
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Якість графіки
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Геймпад
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Дизайн
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Функціональність
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Набір ігор
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Якість графіки
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Геймпад
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Дизайн
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Функціональність
Сподобалось: Супер красива картинка даже без включеного HDR, у мене в житті лише 2 ОледЕкрана це Зотак і СтімДек, так вот зотак на голову вище в якості зображення. Продуктивний енергоефективний процесор з можливістю додати чутка потужності для незначного підвищення Фпс або в особо кривих проетах для збільшення стабільності і більш кращого графіка Фрейм тайма, але для 80 ігр хватає 15 ват, деяким кривим потрібно буде 20, більше потужності ніразу не давав, хоча ліміт 30. Елементи управління зручні, сама консоль лежить в руках добре, достатньо низькі температури і повнорозмірний ССД 2280, 2 юсб 4.0 з підтримкою Тандерболт, тестував зовнішню карту, продуктивність гівно, я пробував з ртх 3080ТІ, продуктивність в деяких іграх більша на процентів 60-80%, але в більшості ігрн це буде 15-30% процентів, порт окулінк був би краще))) Однозначно можу порекомендувти якщо ціна пристрою вас не лякає, якщо ціна є не малозначним фактором то чекайте пока подешевшає, я думає це полюбому станеться томущо консоль спросу не отримала. За ту саму ціну по всім моментам вона краща за асус Х і ленового легіон(на мою думку), з стім декомОлед я вважаю зрівнювати не коретно, він в іншій ваговій категорії приставок.
Не сподобалося: Управління на СтімДек до сих пір краще, починаючи від тачпадів, закінчуючи стіками, налаштування системи також краще на стим ОС, там попросту нема чого налаштовувати з коробки все працює на ура, а от Віндовс це канешно жах, а у Зотак свій Особистий кастомний віндовс, кривий до ужаса, скільки я нервів перепортив, скільки тікетів в службу підтримки написав, скільки раз мій тікет закривали дававши відповідь не по темі і просто ігнорилир на електронній почті, не передати словами те задоволення яке я отримав, тому БазіттОС дуже бистро виправи ситуацію, в ньому все праювало краще але не ідеально, кароч потрібно чекати офіційну СтімОС для Зотак, вона вроді як буде з наступним поколінням консолі. У стіків є мертва зона і це заслуга Софта, якщо гра надає можливість редагувати мертву зону то її можна відключити, якщо ні то нічого з цим зробити не получиться. ZotackOneLauncher це окремий вид знущання над людиною, хоч і в оновленому тепер більше функцій но його працеспособність бажає кращого, він не баче встановлениг ігор або площадок, в консолі два режима управління Геймпад і ПК, неможна регулювати налаштування геймпада якщо Лацнчер не баче гру, а редагується воно у вигляді профілів налаштувань для кожної гри окремо, а дефолтний профіль редагувати неможна, налаштування управління ПК можна корегувти дефольтний профіль, управління пк супер криве і в стандартній вінді у мене чомусь сама рухається мишка якщо включене управління пк, різниця сенси стіків і тачпа які ємулють мишку до жаху величезна, зручно налаштувати можна щось одне. А ще охолодження хоч і добре охолоджує, консоль холодніша дека, но воно громке, можна регулювати під себе, але чим воно тихіше тим консоль гарячіша.
Досвід використання: кілька місяців
Висновок: Сама консоль зроблена якісно, на совість, єдині її проблеми звязані виключно з софтом, а значить їх поправлять(надіюся), яб рекомендував до купівлі якщо ви маєте бажання в ній колупатися хоча і з коробки впринципі не погано працює. Нічого кретичного з технічної сторони нема, батарея не особо велика, але проц енергоефективний, з дек олед працюють впринципі одинаково, дек може чутка живучіший, дуже хороша ефективність з Лінуксом(БаззітОС) на 8-12 ватах на Зотакі, тому чекаю на покращений софт, приставку продавти не збираюся. P.S. по поводу фулХД мені не холодно не жарко, я привик до картинки дека з фср, що посуті ще меньша роздільна здатність чим ХД, зотак дає достатню продуктивність щоб грати 1080 або 900р, вкінці кінців між Зотак в 720р і Деком з ФСР баланс різниці в картинкі не буде)
Чи був цей відгук корисним для вас? 1