Каталог товарів
Київ
UA

USB-вентилятор Xiaomi Mi portable Fan Blue

Характеристики
USB-вентилятор ... Дивитися усі
Опис

Xiaomi Mi portable Fan - портативний вентилятор, який буде незамінним в задушливому приміщенні. Підключається до звичайного порту USB. Завдяки гнучкій ніжці можна зручно налаштувати положення обдування. Крильчатка вентилятора виконана з м'якого, але пружного пластику. Як і всі продукти Xiaomi вентилятор Mi portable Fan є дуже простим у використанні, адже для того щоб його включити необхідно тільки підключити його до USB порту.

Про товар
Відгуки  (3)

Характеристики

Товар додано: липень 2015 р.
Бренд: Xiaomi
Тип: USB-вентилятор
Різне: Міні вентилятор на гнучкій стійці. Живлячись від Mi Power Bank (16.000 мАг) вентилятор здатний пропрацювати цілих 62 години. В якості матеріалів корпусу використовується пластиковий сплав, він гнучкий як силікон, в теж час відмінно тримає віддану йому форму. Самі лопаті від'єднуються від USB ніжки, що дозволяє компактно і зручно транспортувати вентилятор. Що примітно рівень шуму створюваний пропелером вентилятора не перевищує 25.8 дБ, що по відчуттях порівнянно з шумом вітру. Це означає, що Mi Fan працює дуже і дуже тихо.
Характеристики Xiaomi Mi portable Fan Blue та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Вибирайте тему і читайте наші корисні рекомендації