Каталог товарів
Київ
UA

Мережевий накопичувач Synology DiskStation DS723+

Всього пропозицій: 33
ціни: 23 100 33 088 грн
Характеристики
Мережевий накопичувачCлот для дисків: 2 x 2,5" або 3,5" ...LAN: 2 (GbE)USB: 1 x USB 3.2 Gen 1ESATA: 1 ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар
Де купити  (33)
Де забрати  (19)
Відгуки  (1)
Загальна оцінка
На основі 1 відгука
5.0
Показати:
всі (1)
відгуки (1)
питання (0)
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Empty Star
Оцінка товара
Сподобалось: ПО просто неймовірне, є мобільний додаток, все дуже доступне і зрозуміле.
Не сподобалося: Все ж таки від нього є шум, точніше від HDD в ньому, і думаю не зможе бути зовсім безшумним, то ж орієнтуйтись його поставити десь віддалено від спальні. Для людей котрі зовсім нічого не розуміють про що це, може бути складно в деяких налаштуваннях.
Досвід використання: рік і більше
Це неймовірний пристрій, дуже довго вирішував який саме обрати, багато оглядів дивився, на цому і зупинився. Жодного разу не пожалкував. Що я робив на цому пристрою: - автоматичне скачування торрент файлів, дуже крута штука, створюєш папку, закидаєш туди файли, а пристрій сам качає коли є раздача, - піднімав свій сайт (підтримує PHP та Python), - піднімав скрипти через docker, - роздаю друзям файли, великі і не дуже, - запитую файли щоб зі мною поділились, і файли одразу на сервері опиняються, - домашня медіатека, - ну і авжеж файлове сховище, Є дуууже багато налаштувань, наприклад у різні часи налаштовую автоматичке вимкнення сервера. А ще там є просто купа різних програм котрі я ще навіт не спробував. А і ще застереження, якщо ви купити цей пристрій, то дуже обережно з комплектуючими, бо до цього сервера дуже мало обладнення підходе, вони допускають тільки те що самі протестували та дозволили. HDD диск і купив зі списку, а ось SSD спробував просто з іншоко ноуту додати і ось тут в мене нічого не вийшло, то ж будьте обережні.
Титульна сторона
Внутрішня ділянка під HDD
Тут можна побачити як встановлюється ОЗУ
Ось тут я намагався додати свій ssd з ноуту.
Це дно серверу, тут можна додати 2 ssd, але вони тільки як кеш можуть бути використані, або розширеня пам?яті, але ОС можна тільки на HDD ставити.
Це комплектоване ОЗУ з пристрою
Це зворотня сторона
Чи був цей відгук корисним для вас? 0
Коментарі (0)