Каталог товарів
Київ
UA

Дитяче харчування

Сортувати за:
популярністю
?
Спочатку:
Товарів в каталозі: 700
Nutricia Nutrilon 2 1000 гр
Суміш молочнаВік: З 6 місяцівРік 02.2016
Доставка: 
по Києву
 або 
Експертні поради щодо вибору товарів Як вибрати дитяче харчування
Nestle Resource Optimum 400 гр
Суміш молочнаВік: старше 1 рокуРік 04.2016
Доставка: 
по Києву
 або 

Вибираємо дитяче харчування для вашого малюка

В каталозі Хотлайн 951 найменування дитячого харчування. Відомі виробники даної продукції - Humana і Hame. Дані торгові марки вже давно завоювали авторитет і довіру у споживачів. Немає нічого кращого грудного материнського молока, але через відсутність і того, щоб дитина отримувала необхідні вітаміни і мікроелементи, для зміцнення імунітету, малюкові з самого народження дають молочні суміші. Відповідна для них тара - це скляні пляшки або баночки. Скло в порівнянні з пластиком є ​​більш екологічно чистим матеріалом. Купуючи зернові каші, віддавайте перевагу асептичній упаковці, що складається з алюмінієвої фольги, вміщеній в картонну коробку для надійності. У каші тривалий термін зберігання.

З 4-5 місяців, дітям дають каші і банкове пюре без фруктових добавок. Останні включають в раціон малюка після 6 місяців.

Тоді ж дають і кисломолочні продукти і овочеве і м'ясне пюре, при виборі якого зверніть увагу на консистенцію - вона повинна являти собою однорідну суміш без грудочок. Ознакою того, що пюре натуральне і не містить стабілізаторів, служить з'явився на дні осад, а на верху баночки - прозорий шар. Невеликий термін придатності може свідчити про відсутність консервантів, а однорідний природний колір - про якість продукції.

Краще купувати дитяче харчування одного виробника і дотримуватися його, а не годувати дитину різними сумішами по черзі. Це пояснюється тим, що продукція різних фірм має різні склади і пропорції. Важливо підібрати дитяче харчування, яке краще підійде малюкові. Якщо у дітей з'являється алергія, то їм дають спеціальні суміші, які сприяють зменшенню алергічних реакцій і відновлюють нормальну роботу травлення дитини і нормалізують стілець.

Дитяче харчування вартість на Hotline

Назва товару Середня ціна товару
Nutricia Сухая молочная смесь Nutrilon Premium 4, 600 гвід 327.9 грн
Gerber Фруктово-злаковий батончик Черника и черная смородина, 25 гвід 28 грн
Gerber Каша cухая безмолочная быстрорастворимая Мультизлаковая 200 гвід 133 грн
Nutricia Сухая молочная смесь Nutrilon Premium 1, 1000 гвід 585 грн

Вибираємо дитяче харчування для вашого малюка

В каталозі Хотлайн 951 найменування дитячого харчування. Відомі виробники даної продукції - Humana і Hame. Дані торгові марки вже давно завоювали авторитет і довіру у споживачів. Немає нічого кращого грудного материнського молока, але через відсутність і того, щоб дитина отримувала необхідні вітаміни і мікроелементи, для зміцнення імунітету, малюкові з самого народження дають молочні суміші. Відповідна для них тара - це скляні пляшки або баночки. Скло в порівнянні з пластиком є ​​більш …

Дитяче харчування - основні характеристики

Характеристика Значення
Бренд Nutricia, Hipp, Nestle, Малюк, Малятко
Тип Суміш молочна, Каша молочна, Пюре фруктове, Суміш безмолочна, Каша безмолочна
Вікова група З народження, З 6 місяців, старше 1 року, З 10 місяців
Вага, гр від 600 і більше, від 200 до 400

Популярні питання про дитяче харчування

Дитяче харчування - які бренди найпопулярніші?

На що орієнтуються покупці при виборі?

Яка ціна на дитяче харчування?

Які дитяче харчування найпопулярніші в 2024 році?