Каталог товарів
Київ
UA

Акаунт виробника товарів

Якщо ви виробник товарів під власною торговою маркою або його офіційний представник в Україні (представництво, ексклюзивний дистриб'ютор), у вас є можливість відповідати на відгуки і питання про ваші товари, які залишають на сторінках hotline.ua наші користувачі, від імені торгової марки.

Які можливості дає акаунт виробника?

account-features

Як створити обліковий запис для вашого бренду?

Для того, щоб зареєструвати виробника і створити обліковий запис для бренду, який ви представляєте, достатньо натиснути кнопку Зареєструвати виробника (знаходиться у правому кутку зверху сторінки) та заповнити невелику форму. Протягом 48 годин модератор обробить заявку і створить акаунт, після чого на email, вказаний вами при реєстрації, прийде лист з інформацією про логін та пароль для входу.

Щоб потрапити в свій акаунт, необхідно авторизуватися в нашій системі. Після авторизації у вас з'явиться доступ до пункту користувальницького меню Акаунт «Виробника».

create-account

Як додати відповідь/коментар?

Для того щоб відповісти на відгук чи запитання про товар або залишити коментар на відео, виберіть відповідний пункт меню з лівої колонки. В інформації, що з'явилася, виберіть запитання або відгук, на який ви б хотіли залишити офіційну відповідь, і натисніть посилання Написати «Відповідь виробника», введіть відповідь у відповідне поле і натисніть кнопку Додати.

Ви можете додавати відповіді як з свого акаунта, так і безпосередньо зі сторінки товару. Але в цьому випадку переконайтеся, що ви увійшли в систему під іменем виробника.

Як виглядатиме офіційна відповідь на сайті?

official-reply

Ми завжди відкриті для побажань і пропозицій щодо поліпшення нашого сервісу і спеціально для цього розробили зручну форму зворотного зв'язку, якою ви можете скористатися з свого акаунта.

Можливо, модератор зв'яжеться з вами по вказаному телефону або email для уточнення інформації або запиту додаткових відомостей для підтвердження зазначеної інформації у формі реєстрації.