tark не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Офисный стол ОКС-4, Замовлення №2067113

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МебельОК»
Доброго дня! Дякую за ваш відгук. Ми приносимо вибачення за незручності. На жаль, зараз в компанії і на виробництвах дуже велике завантаження. Нам дуже шкода, що сталася така ситуація на ваше замовлення. Ми активно працюємо над поліпшенням процесів. Гарного дня, відділ сервісу МебельОК
Konstantyn Tkachuk не рекомендує цей магазин
7 листопада 2021

Хотів купити: Кровать

Ужасный сервис, Одесса! Приехал в магазин, так как хотел проконсультироваться по кровати со стеновой панелью, девушка с которой общался не знает ничего, не знает что такое стеновая панель, когда я сказал, что нужна кровать без спинки, она мне смело заявила, что такого у них нет! Складывается ощущение, что она впервые вообще зашла на сайт ( когда я ей скинул, кровать , которой у них нет) и видит все это впервые! Просто потраченное время впустую!
Відповідь представника «МебельОК»
Доброго дня! Велике спасибі за ваш відгук! Нам не вдалося знайти замовлення на ваше звернення ... Напишіть будь ласка його до нас на info@mebelok.ua / facebook / instagram / або повідомте за номером телефону 0800212662 (безкоштовно по Україні) щоб ми оперативно вирішили ваше запитання. Для нас дуже важлива думка кожного клієнта! Гарного дня! Відділ сервісу МебельОК
Діана Луговська не рекомендує цей магазин
7 листопада 2021

Купив: Тумба з вішалкою Віва, Замовлення №2130493

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «МебельОК»
Прислали б хоча ті крючки,які там мали б бути. Тоді це було б ,дійсно хоч якесь вибачення . А так ...
3 грудня 2021 Відповісти
matvej83 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 листопада 2021

Купив: Полка витрина SFW 1W/140 Каспиан дуб сонома, Замовлення №2140752

??????? не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 листопада 2021

Купив: Стол книжка, Замовлення №2148993

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал здесь потому что товар был в наличии и обещали отправить в понедельник, результат напоминаем о себе и отправят в среду может быть
Відповідь представника «МебельОК»
Доброго дня! Дякую за ваш відгук. Ми приносимо вибачення за незручності. На жаль, зараз в компанії і на виробництвах дуже велике завантаження. В середу ваше замовлення було відправлено. Нам дуже шкода, що сталася така ситуація на ваше замовлення. Ми активно працюємо над поліпшенням процесів. Гарного дня, відділ сервісу МебельОК
Irin_a5 рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Диван Redking Tom, Замовлення №2073405

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Купили отличные диваны для детей)) Брали из салона метровый и 80 см диванчики на Лепсе 2. Чистенькие без изъянов не смотря на то что они стояли в магазине. Доставили через день и подняли в квартиру. Отдельно хочу отметить рассрочки)) Монованлав из минусов только ремонт в здании было шумно, но судя по всему это реконструкция
Екатерина Стельмашенко рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Кроватка детска

Хочу Очень поблагодарить магазин, Менеджер Виталий!!! Очень оперативный , очень тактичный и грамотный в своём деле! Я хотела купить детскую кроватку ,но дотянула до последнего, Виталий нам подобрал нужный вариант и пообещал сделать в день рождения моей доци , и все сделал как и обещал, быстро доставили, быстро сборщик приехал! Одним словом СПАСИБО ВАМ БОЛЬШОЕ! РЕБЁНОК СЧАСТЛИВ И МЫ КОНЕЧНО!
Святослав рекомендує цей магазин
22 серпня 2021

Купив: Кресло Кельн чёрное, Замовлення №2018125

Все хорошо, доставили даже быстрее чем изначально обещали.
Bogdan Galagan не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Диван RedKing Том 1,1 м\'ятний, Замовлення №1875841

Відповідь представника «МебельОК»
Доброго дня. Диван Вам було доставлено 13.02.2021 року, після чого не було жодних нарікань чи скарг. 30.06.2021 року ви звернулись до відділу сервісу зі скаргою на цвіль. Згідно гарантійного обслуговування, воно надається після попереднього огляду у випадках які стались з вини виробника. Судячи з фото, що Ви надали, недоліки викликані порушенням умов експлуатації дивану (була розлита рідина на сидіння, або у приміщенні підвищена вологість повітря), що і викликало появу плісняви. Як наслідок вам було відмовлено в гарантійному обслуговуванні і запропоновано відновлення згідно прайсу.
Розумієте, диван це така річ, яку не перевертаєш кожного дня, щоб побачити чи є там цвіль чи нема, тобто ця цвіль могла проявитись і через тиждень після покупки. Теж саме, я не міг диван розпороти при отриманні, щоб подивитись чи все з ним добре під обшивкою. на рахунок ваших припущень - розлита вода чи вологість, я відповів і фото підтверджень скинув. Але позицію вашу зрозумів, на зустріч клієнтам не ідете, магазин нікому радити не буду.
6 липня 2021 Відповісти
Анна Пасєка не рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Купив: Кухня на замовлення, Замовлення №1948825

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ціна влаштувала, замовили кухню, терміни очікування були більше 7 тижнів. Кухні досі нема. Тричі переносили дату доставки, причому в той день коли мали привести я передзвонила запитати час доставки, а мені відповіли, що переносимо на інший день. Термін очікування ще 2 тижні зверху... і то не факт. Сервіс не на висоті однозначно. Якби знали, що прийдеться 2 місяці очікувати кухню, замовили б в іншому магазині! Не рекомендую!