Анастасия Николаева рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Кровать Амми 90х200из массива бука, Замовлення №1969263

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Покупала кровать своей дочери, сегодня должны доставить, надеюсь качество изделия не подведет.
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Упаковка, доставка, цена, все на высоте, рекомендую магазин.
Олександр Хоменко не рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Купив: Шезлонг Круїз чорний/сірий Артикул: 38-521854

Не сподобалося: замовлення через корзину

Компанія продає товар не новий, як запевняли мене під час консультації, коли товар приїхав і я його розпакував, на ньому були видні сліди використання, поцарапані пластикові ручки, металевий каркас поцарапаний та зі сколами, тканина оббивки місцями затерта та зі слідами плісняви. В загальному якість товару жахлива, сервіс чудовий. Нажаль всі фото не вмістилися.
Хочу сказати дякую за сервіс компанії "мебельок", за їхнє бажання вирішити проблему. Але хочу щоб всі продавці розуміли, що вони продають не товар, а саме емоції.. А коли настрій зіпсовано то немає бажання вирішувати проблему, відгук я залишу, щоб інші люди при виборі продавця реально розуміли чи варто довіряти їм. Дякую.
19 травня 2021 Відповісти
TOMY рекомендує цей магазин
1 травня 2021

Купив: Двоспальне ліжко Кровать Центр Афина 180x200 ольха

Хороший магазин. Остался очень доволен работой менеджера Виталия! Подсказал, посоветовал, все оперативно пустили в работу. Заказ получил вовремя. Доставка и сборка тоже быстро и четко.
20 квітня 2021

Купив: Диван-кровать угловой L RAMON

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Доброе утро! Покупали диван. Очень довольны!!! Диван очень комфортный и красивый?. Менеджер Анна ответила на все вопросы, а их было очень много
Юрий Колезнев рекомендує цей магазин
14 квітня 2021

Купив: Диван флеш, ТМ Сидим, Замовлення №1942539

Зашёл на сайт, выбрал подходящий диван. За мной сразу была закреплена персональный менеджер Анна, которая во всех подробностях рассказала о диване, скинула фотки всевозможных оббивок, помогла выбрать самую качественную. Диван доставили раньше оговоренного срока, собрали за 30 минут. Все чётко. Очень доволен. Магазин прекрасный, руководство создало идеальную команду. Так и должно быть, европейский сервис. Буду ещё заказывать комод и два шкафа купе. Спасибо магазину Мебельok.
Антон Н рекомендує цей магазин

Купив: Приставно столик cuatro, Замовлення №1884300

Покупал здесь приставной столик. Заказ оформили быстро, через два дня доставили. Качество отличное, стол круто вписался в интерьер комнаты.
Александр Хорев рекомендує цей магазин

Купив: Кровать и матрас

Были сомнения по поводу покупки в данном магазине, но решили купили кровать и к ней матрас. Доставили все во-время Собирал кровать сам, детали собирались легко и крепежи совпадали нормально. Теперь можем вместе с женой комфортно отдыхать. Кровать отличная и матрас удобный.
marinna35 рекомендує цей магазин

Купив: Стол книжка

Заказала в этом магазине стол книжку. Все как я и хотела, подходящий размер, удобная, занимает мало места. Спасибо за оперативную доставку и отличное обслуживание .
Відповідь представника «МебельОК»
Марина, доброго дня Дякуємо за хороший відгук Ми щиро раді, що Вам сподобалось обслуговування й стіл Ми кожного дня працюємо над покращенням нашого сервісу, щоб клієнти залишались задоволені. Будемо чекати на Вас знову в Mebelok Гарного дня Команда підтримки Mebelok.com info@mebelok.ua
Тимофийчук Надия рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Кресло Бард-2 без подлокотников с мягким изголовьем Подробнее: https://www.mebelok.com/95880-kreslo-, Замовлення №1883470

Купила кресло-кровать, цвет очень красивый, довольна товаром. Только я представляла, что кресло будет больше( Менеджера отзывчивые, доставка быстрая.
Відповідь представника «МебельОК»
Надія, доброго дня Дякуємо за позитивний відгук і за те, що обираєте Mebelok Нам приємно, що Ви залишились задоволені сервісом і кріслом Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині Гарного дня Команда підтримки Mebelok.com info@mebelok.ua