Nek не рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Хотів купити: Смартфон iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3)

Відповідь представника «NewTime.ua»
Шановний, на основі чого Ви лишаєте подібні відгуки? Телефон - новинка, яка навіть в продаж ще не надійшла! Ми не заявляли ні наявності, ні ціни. А вартість, що вказана на сайті виключно для Клієнтів, які оформлювали предзамовлення і вносили попередню оплату за товар, щоб отримати новинку якомога раніше. Ви предзамовлення не лишали.
Дмитрий Авраменко рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка ROG Ally 2023 512 GB (RC71L-NH001W/90NV0GY1-M00550), Замовлення №200823/7018

Рекомендую данный магазин! Заказал в воскресенье и сразу же забрал, не надо было ждать неделю, вносить какие то предоплаты как это требуют другие магазины. Рекомендую магазин, лучше переплатить 500 грн чем заказывать где попало
Fanton Ebior рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band - S/M (MNU93), Замовлення №030823/4007

Замовляю деякий час в цьому магазині і можу сказати що вони топ + менеджери завжди допомагають зі всіма питаннями + вирішують оперативно спірні питання + йдуть на зустріч в побажаннях + та звісно приймають оплату в USDT
YarosK рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: 110823/5010, Смарт-годинник Venu Sq 2 Slate Aluminum Bezel with Shadow Gray Case and Silicone Band (010-02701-00/10/80), Замовлення №110823/5010

Придбав на подарунок годинник. Ціна відповідала тій, що на сайті. В магазині можна оглядати товар) покупкою задоволений.
ip82 не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Apple USB-C to SD Card Reader (MUFG2), Замовлення №6006-080723

Щойно ви робите замовлення в цьому магазині, вони вас автоматично і без вашої згоди підписують на СМС-розсилку!
Відповідь представника «NewTime.ua»
Доброго дня, Ігоре! Вам дійсно було відправлено смс інформаційного характеру, але це не щоденний спам, а лише одне повідомлення з пропозицією підписатися на телеграм-канал, де ми постійно публікуємо вигідні пропозиції нашого магазину і новини зі сфери Apple. Навряд чи, це причина ставити негативну оцінку роботі нашого магазину.
Mykyta рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Ноутбук MacBook Pro 16" Silver 2023 (MNWC3), Замовлення №#050623/1030

Відмінний рівень сервісу Безперечно рекомендую!
Відповідь представника «NewTime.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді бачити Вас знову!
Сергей Кузьменко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 червня 2023

Купив: Смарт-годинник Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band (MNK03), Замовлення №5043-120523

Магазин пошел на встречу, и вернул стоимость за товар
20 червня 2023 Відповісти
Evgen рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Смарт-годинник Fenix 7X Solar Slate Gray with Black Band (010-02541-00/01/0A), Замовлення №5049-120523

Представник магазину «NewTime.ua»
Дякуємо за відгук!
14 липня 2023 Відповісти
Роман W рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Смартфон iPhone 12 128GB Purple (MJNP3, MJNF3), Замовлення №020523/2053

Магазин і розмова з консультантом залишила приємне враження від покупки. На відміну від інших магазинів, тут дуже швидко отримав відповіді і уточнення щодо товару. Замовлення відправили в той самий день. Телефон був запакований в заводських плівках. Сподобалось, що магазин підтримує оплату в USDT.
Відповідь представника «NewTime.ua»
Вітаємо, Романе! Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді новим замовленням
outatime рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Клавіатура Magic Keyboard 2021 (MK2A3), Замовлення №7003-120223

Купив тут клавіатуру Apple Magic Keyboard 2021 (MK2A3), приїхала нова запечатана, користуюсь кілька місяців, все поки що працює добре всім задоволений. Ціна була одна з найдешевших в Україні. Єдине що чек і гарантійку не поклали, але на прохання вислали в електронному виді.
Відповідь представника «NewTime.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Завжди комплектуємо відправки документами, іноді буває втрата документів з боку Нової пошти, вже Вам відправили дублікати пакету документів Новою поштою (посилку оплатили). Скоро реалізуємо витяг електронних версії гарантійного талону і чеку в PDF в особистому кабінету на сайті.