Олексій Лобода рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Смартфон Pixel 6a 6/128GB Sage, Замовлення №283100872

Дякую за хорошу та швидку роботу. Швиденько оформили зі співробітником оплату частинами. Телефон отримав на наступний день. Єдиний мінус, що немає чохлів, щоб купити все одразу.
Anitka24 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №277444254

Зручний та потужний телефон, хоч спрощена версія. Дякую магазину за пораду. Отримала доволі швидко.
grishach рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смартфон Redmi 10 2022 4/64GB Sea Blue, Замовлення №272098899

Нормальний продавець, розповів, проконсультував, допоміг вибрати. До магазину спочатку потрапив за порадою брата, не пошкодував. Декілька покупок тут уже зробив і всі вдалі. Товар оригінальний. На коробці при отриманні була присутня заводська плівка. Комплектація повна. Гарантія, чек є.
Шульга Тарас рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Універсальна бездротова зарядка Qi Standard, Замовлення №271316336

Найприємніша ціна яку я тільки бачив! Замовив, одразу передзвонили, доставили зарядку наступного дня. Раджу цей магазин!
Кузина Люда рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 4a 5G 6/128GB Just Black, Замовлення №271155210

Швидко зв'язалися, надали консультацію, продублювали номер замовлення та уточнили де зручніше отримати телефон. Дякую, з вашим магазином приємно співпрацювати. Рекомендую!
Антон Радюк рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смартфон Redmi 12C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №270289616

Телефон прийшов в ідеальному стані та в повній комплектації. Консультанти ввічливі, відправили дуже швидко. Усім задоволений, нарікань нема. Дякую!
Кудрявих Катя рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB , Замовлення №270212258

Здійснила покупку в цьому магазині, все сподобалося. Адекватний та комунікабельний персонал. Телефон новий, працює відмінно, ніяких негативних моментів не побачила. Дякую. Рекомендую!
Давидяк Зиночка рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Смартфон Xperia 5 J9210 6/128GB Black, Замовлення №2715041200

Звернулася в цей магазин вперше, але залишилася задоволеною, купила телефон чоловіку на день народження. Доставили оперативно, телефон чудовий. Чоловік дуже радий, як і я! Також з вдячністю можу рекомендувати магазин.
Герч Елена рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Смартфон Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB Gray (China), Замовлення №270093096

З осторогою завжди ставлюсь до таких покупок через інтернет, тим паче купувати техніку. На диво все пройшло гладко. Тепер можу зробити висновок, що магазин працює на якість і на те, щоб клієнт залишився цілком задоволений. Магазин однозначно рекомендую!
Богдан Рыбалко рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон LG G8X ThinQ 6/128GB Aurora Black, Замовлення №269498022

Дуже задоволений роботою магазину, тут відчуваєш себе віп-клієнтом, не зважаючи на те що купуєш. Із задоволенням повернусь сюди ще і приведу друзів)