pro13 не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Tune 520BT Black (JBLT520BTBLKEU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Купив в іншому магазині
23 лютого 2024 Відповісти
Alina не рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Хотів купити: Насадка для електричної зубної щітки Sonicare Sensitive HX6052/07

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Аліна! Ми працюємо над вдосконаленням сервісу, тому дякуємо за те, що знайшли час розповісти про ситуацію при купівлі насадок для електричної зубної щітки. Сподіваємось на розуміння.
Yevhen не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Хотів купити: Материнська плата H470M-ITX/ac

Немає в наявності. Товар на сайті вже дві доби висить "в наявності" з можливістю оплати.
Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Євген! Просимо вибачення, нам шкода, що купівля материнської плати не відбулася через технічні проблеми. Сподіваємося на Ваше розуміння.
Віталій Пилат не рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Хотів купити: Телевізор 43PUS7956/12

відсутній по факту ...
Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Віталій! Просимо вибачення, що Ви зіткнулися з відсутністю фактичного асортименту. Ми цінуємо, що Ви знайшли час, щоб донести до нас цю проблему і беремо до уваги Ваш відгук, щоб покращити нашу роботу. Сподіваємось на розуміння.
Andrii не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 липня 2023

Хотів купити: Занурюваний блендер HR2652/90

Hotline по цьому магазину показує найвигіднішу ціну, але на сайті вона на жаль значно вища.
Григорій Піртахія рекомендує цей магазин
29 червня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) 20000mAh White (CNE-CPBP20W), Замовлення №000025665

Купував в цьому інтернет-магазин павербанкі. Обидва рази процес покупки був швидким та зручним. Доставка була в обумовлений термін. Жодних незручностей не було.
Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Григорій! Дякуємо за Ваш відгук! Надзвичайно приємно та чекаємо Вас ще у нашому інтернет-магазині!
xeops не рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном DHE-8000

Немає в наявності. Пропонують альтернативу, але з лістингу не знімають
Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо! Просимо вибачення, що змусили засумніватися в нашій якості обслуговування та дякуємо за зворотний зв'язок – це допоможе нам покращити рівень сервісу. Сподіваємось на розуміння.
River не рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Автотримач з бездротовою зарядкою Baseus Light Electric 15W Black, Замовлення №1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо! Перепрошуємо за незручності, з якими Ви зіткнулися при замовленні автотримача з бездротовою зарядкою. Будемо вдячні Вам за розуміння.
Сплатив товар онлайн. На наступний день перетелефонували зранку, сказали що пошкоджене буде пакування. Я був з цим згоден, підтвердив відправку. Обіцяли в цей же день відправити. Вони, доречі, не самі відправляють з відділення, а за гроші покупця визивають кур'єра. Про це ніде не вказано в картці товару на сайті. Але в мене було замовлення більше 1000грн - доставка була для мене безкоштовна. Так от викликати кур'єра вони так і не спромоглись. А тільки на наступний день після 9 ранку створили онлайн посилку на новій пошті та викликали курєра. Доба втрачена, а це був подарунок на день народження. Не рекомендую цей магазин, т.к. вони дуже погано відносяться до термінів відправки. Оператор їх постійно повторює що терміни доставки 3-5 днів. І я тепер зрозумів чому це так довго, це не первізник так довго везе (бо там треба 1-2 доби максимум), це співробітники магазину своїми "зусиллями" розтягують строки доставки товару до клієнта. "Відмінний" сервіс від якого НЕ ХОЧЕТЬСЯ більше щось купувати на https://ringoo.ua/
6 червня 2023 Відповісти
Anton рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Праска з парою DST6008/20, Замовлення №-

Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Антон! Дякуємо за Вашу оцінку нашого інтернет-магазину! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати й надалі.
Олександр2023 не рекомендує цей магазин
18 травня 2023

Хотів купити: Зарядна станція 535 PowerHouse 512 Wh | 500W EU

На сайті вказано що товар є у наявності, а у магазині після оформлення заявки повідомляють що вже немає. Ввечері намагався замовити, але мені перетелефонували та сказали що товар зарезервовано ( після тел розмови справді була інформація що вже немає в наявності). На наступний день знов пише що є в наявності, але в магазині кажуть що за такою ціною вже немає. Тільки дорожчі
Відповідь представника «ringoo»
Вітаємо, Олександр! Перепрошуємо за те, що наш сервіс склав негативне враження. Дякуємо за Ваш відгук та зворотний зв'язок – це допоможе нам працювати якісніше та підняти рівень нашого сервісу. Нам важливо, щоб Ви отримували задоволення від покупок та були впевнені у своїх замовленнях. Сподіваємось на розуміння. З повагою, інтернет-магазин ringoo.