Илья Будько рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №17766

Дуже швидко зв?язався з менеджером, чудово поспілкувалися, сплатив замовлення, поточнили всі деталі відправки, повідомили що ввечері відправлять. Відправили як і обіцяли ввечері, на наступний день в обід вже було в Києві. Товар чудовий, оригінальний. Однозначно рекомендую
Anatoliy рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №17623

Замовляв oculus quest 3, передзвонили через пару годин, закинув на карту одразу і в той самий день відправили, вже бавлюсь в настільний теніс 2 неділі. Фіксальний чек прикріпили до коробки, магазин рекомендую.
Дмитро Бордуляк рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB Midnight Black, Замовлення №16350

wasabi.pav рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №16166

Отримав всю необхідну для прийняття рішення інформацію від продавця Олега. Олег спілкується ввічливо і по діловому. Товар відправили дуже швидко.
Вита Савустьяненко рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 FE SM-S711B 8/128GB Graphite, Замовлення №17569

Вибрала магазин GIO, тому що сподобалась ціна. Зателефонувала та отримала вичерпну консультацію та відповіді на всі свої запитання. Телефон був відправлений в день замовлення. Наступного дня я отримала новий, опломбований виробником телефон та неочікуваний подарунок! Чек, талон- у наявності. Магазин раджу всім! Приємно працювати з такими людьми!
Віталій Литвиненко рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: SWAP Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian (EU) (уцінка), Замовлення №17557

Дуже задоволений магазином і товаром. Доставка швидше могла б бути, напевно, лише літаком (увечері замовив (у Чернівцях), в обід наступного дня (у Білій Церкві Київської області) отримав). Дефект у товара є незначним, був потім легко прихований непрозорим чохлом. Гарантія, як і зазначалося, 12 міс. Рекомендую цей магазин.
mimi03mike рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM5 Midnight Blue (WH1000XM5L.CE7), Замовлення №17366

Замовляв навушники - прийшли швидко, без нарікань. Мені навушники не підійшли, тому повернув їх до магазину. За декілька днів гроші були в мене - дуже вдячний за якісне обслуговування!
HENS Domson рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy Buds 2 Pro Graphite, Замовлення №#17365

Все добре, дуже дякую, магазин рекомендую!
Даяна рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green, Замовлення №17336

Зупинилась на магазині GIO тому що мені сподобалась ціна. Співпрацювала я з Олегом, який терпляче в повному обсязі проконсультував мене по усіх моїх двістіп'ятсот питаннях. Телефон відправили в день замовлення. Наступного дня посилка була у відділенні. При отриманні на Новій Пошті Олег був на зв'язку з нами, пояснив усі деталі, які необхідно переглянути. Телефон упакований, чек, талон - все в наявності. Магазин рекомендую!
HellADa рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Samsung Galaxy Buds2 Pro Graphite (SM-R510NZAA), Замовлення №15621