Ціна збігалась із заявленою на hotline
FaLcoNeT рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: DJI Osmo Action 3 Standard Combo, Замовлення №18448

Купив DJI Osmo Action 3 Standard Combo. Все пройшло добре. Вже 2 відео залив на ютуб)))
Urufu рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (EU Global), Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №18491

Feliks Kostukevich рекомендує цей магазин
30 червня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Graphite Black (EU Global) , Замовлення №18472

Genа “Gensus” Belogarenko рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 50 Ultra 16/1TB Forest Grey, Замовлення №1111

Все швидко та гарно упаковка, дуже добрий магазин.
Яна Самойлюк рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8/256GB Lavender Purple, Замовлення №49421

Чудовий сервіс. Заявка оброблена швидко, ціна відповідна. Супровід менеджера навіть у неділю, за що окрема подяка.
Давид Бойко рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch with Neon Blue and Neon Red Joy-Con (045496452629), Замовлення №2024

Усе пришло за день та забрав гарним і неушкодженим, оправдовує свою ціну та враження, рекомендую, найкраща ціна!
Павел Нагибин рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: SWAP Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian (EU), Замовлення №18011

Дуже крутий магазин. Відповіли на всі мої запитання. Відправили а той же день. До swap версії додатково дають блочок на 25в і кабель. До дня народження поклали чохол. Нарікань до смартфона зовсім нема. Купував swap версію бо мені не потрібна коробка і оригінальний шнур, а замість отримав європейську версію по гарній цінні.
Орлик Микола Олександрович (Студент БДМУ. Чернівці) рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (EU Global), Замовлення №17971

Дуже приємний продавець, на всі питання відповів допоміг у виборі телефона. Рекомендую!
Илья Будько рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Midnight Black (JBLCHARGE5BLK), Замовлення №17766

Дуже швидко зв?язався з менеджером, чудово поспілкувалися, сплатив замовлення, поточнили всі деталі відправки, повідомили що ввечері відправлять. Відправили як і обіцяли ввечері, на наступний день в обід вже було в Києві. Товар чудовий, оригінальний. Однозначно рекомендую
Anatoliy рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №17623

Замовляв oculus quest 3, передзвонили через пару годин, закинув на карту одразу і в той самий день відправили, вже бавлюсь в настільний теніс 2 неділі. Фіксальний чек прикріпили до коробки, магазин рекомендую.