Nicolay Demchenko рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 12/256GB Silky Black, Замовлення №2424

Спасибо большое за телефон, посылка пришла в Одессу без проблем, рекомендую
Сергей Бегунов рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Silver, Замовлення №2411

Купив OnePlus 12 китайський прошивка глобальна Oxygen OS. Телефон був запакований прошивка від виробника. Все працює. Дали чек, накладну, гарантію. Доставка в зазначений час. Ціна на момент покупки меньша за конкурента. Обіцяли подальшу підтримку. Раджу цей магазин.
Рома Кузнец рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №05128

Магазин рекомендую
Алексей Гаврилко рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №05132

Дуже задоволений якістю обслуговування. На дивлячись на всі "багатогранні" запитання, менеджер завжди відповідав обгрунтовано та наповнено. Смартфоном OnePlus 11 16/512 дуже задоволений. Рекомендую вказаний інтернет-магазин.
Дмитрий Аксёненко рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №05052

Дуже дякую за чудовий девайс, будемо ще замовляти ;)
Олег Артюхов рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 12/256GB Moonstone Black, Замовлення №20450700231414

Покупал здесь телефон,со временем на экране появилась красная точка, отправил им по гарантии,около месяца его ремонтировали,что то там не получалось отремонтировать,в итоге прислали новый телефон, даже с большим объемом памяти.Хороший магазин, большое спасибо.
Станислав Завизион рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Навушники TWS OnePlus Buds Pro 2 Arbor Green, Замовлення №04879

Дуже хочу написати відгук цьому магазину! Один з найкращих сервісів які я отримував. Відповідали на всі мої питання, хоча їх було дуже і дуже багато. Зробили все на найвищому рівні. Були побойування що "якось підозріло гарна статистика у магазина" але вони підтвердили мені, що це заслужено. Бажаю магазину стати офіціальним представництвом OnePlus в Україні, та розвиватися як вони того хочуть!
Максим Романенко рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №012752

Купував OnePlus 11, магазин дуже чудовий, ціна співпадала з заявленою на сайті, чудовий менеджер, все пояснив. Оновлення по повітрю є, NFC працює. Якщо брати техніку OnePlus, то тільки в даному магазині
Наталья Мороз рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 8/128GB Black, Замовлення №04865

Maksym Davydenko рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/256GB Glacier Blue, Навушники TWS OnePlus Buds Pro 2R Misty White, Замовлення №04856

Чарівний магазин із чудовим персоналом. Купував OnePlus 11R із навушниками. Обрана модель смартфона була з деякими проблемами, про котрі мені детально розповіли та запропонували варіанти їх вирішення. Також пізніше зміг без проблем обміняти навушники на ті, що мене більше влаштовували. В загалом, усе було на високому рівні: обслуговування приємне й офіс гарний. За технікою OnePlus я знаю куди треба йти)