Ціна збігалась із заявленою на hotline
Juliafrolova рекомендує цей магазин
14 вересня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №590012

Ольга Фоменок рекомендує цей магазин
23 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №236087730

Дякую велике за оперативність, ще й на поверх підняли)) Тепер готові до відключень
GleBAn97 рекомендує цей магазин
21 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU) , Замовлення №236032487

Замовляв по телефону, ціна як вказано було на сайті. Станцію відправили в день замовлення, наступного дня отримав на Новій пошті. Дякую за оперативність і сервіс. Рекомендую цей магазин.
Дякуємо, за відгук та за те, що обрали наш магазин, з повагою GET & BUY!
oktv oktv рекомендує цей магазин
18 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №236047432

Придбала зарядну станцію EcoFlow RIVER 2. Товар та ціна повністю відповідали заявленим на сайті. В день замовлення магазин відправив товар, а наступного дня я вже отримала його на Новій пошті. Обіцяний додатковий подарунок, кабель для заряджання телефона, також отримала. Дякую за відмінний сервіс та бажаю подальшого процвітання магазину! Звісно рекомендую магазин!
Ігор рекомендує цей магазин
12 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №235979068

Чудовий магазин! Оперативно відправили товар. Хороша та адекватна ціна. Дякую!
Ольвіан Черніков рекомендує цей магазин
8 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №235976181

Придбав зарядну станцію, все сподобалось, все відповідає заявленому оголошенню, швидка доставка, дякую
Tymofiy рекомендує цей магазин
5 серпня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №235934572

Задоволений покупкою, все так, як заявлено, «winter is coming» тепер звучить не так страшно
BartLenin рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Миша Apple Magic Mouse Black (MMMQ3), Замовлення №235583759

Швидке та оперативне опрацювання замовлення, доставили на наступний день, питань до товару не маю, сервісом задоволений. Можу радити для замовлення)
Phazz рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Standard Combo (CP.OS.00000269.01), Замовлення №235621037

Купив сьогодні екшн-камеру DJI Osmo Action 4 Standard Combo. Ціна, доставка, пріемне спілкування - все на висоті! Дякую!
Lilia рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Пропелери DJI Mavic 3 Low-Noise Propellers (CP. MA. 00000424.01), Замовлення №235578616

Сподобалось консультування продавців , допомогли з вибором товару, доставили швидко, в цілому залишилась задоволена)