Каталог товарів
Київ
UA

Кішкам Nature's Miracle Спрей-знищувач «Stain & Odor Remover. Melon Burst Scent» для видалення плям і запахів від котів, з

Характеристики
Плямовивідник призначення: Кішкам ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар

Характеристики

Товар додано: березень 2021 р.
Бренд: Nature's Miracle
Призначення: Кішкам
Функції: Плямовивідник
Опис: Знищувач плям і запахів для котів Nature's Miracle - відмінний вибір для видалення забруднень, залишених кішками. Волосяні грудки зі шлунка, котячі мітки, плями від трави, крові, блювоти і т.п. - не проблема з нашою біо-ензимною технологією очищення. Засіб видаляє всі органічні забруднення і запахи, залишаючи після себе легкий аромат дині. Знищувач можна використовувати на килимах, твердих поверхнях, тканинах, спальних місцях і переносках, в котячих туалетах. Біо-ензимна формула вступає у взаємодію з органічними забрудненнями і повністю видаляє плями і запахи, на відміну від інших засобів, які можуть тільки маскувати їх. Для досягнення найкращих результатів, засобу потрібно висохнути природним шляхом, тому що потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів. Перед використанням протестуйте поверхню на кольоростійкість на непомітній ділянці. Обробіть місце, почекайте 5 хвилин і витріть поверхню тканиною. Якщо область змінила колір, не застосовуйте засіб на цій поверхні. Завжди використовуйте засіб у вихідній концентрації. Рекомендується в першу чергу використовувати знищувач, тому що інші засоби можуть не впоратися і хімічно закріпити плями, після чого їх буде неможливо видалити. Застосування - Витріть забруднення і обробіть поверхню засобом. - Зачекайте 5 хвилин і насухо промокніть тканиною. Дозвольте обробленій області повністю висохнути, перш ніж очікувати повного виведення запаху. - Не допускайте тварин до обробленої області до її повного висихання. Для плям, що важко виводяться, використовуйте щітку з жорсткою щетиною. Якщо пляма видалилась не повністю, нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть залишки. Для виведення стійких запахів з килимів (наприклад, сечі) просочіть весь матеріал, що виділяє запах. Це означає, що може знадобитися обробити також підкладку і підлогу під килимом. Нанесіть засіб заново, зачекайте протягом години і витріть залишки. Для використання при пранні: перед пранням просочіть забруднену область засобом у вихідній концентрації. Потім, виперіть, як звичайно. Склад Вода, суміш ензимів, ізопропіловий спирт, поверхнево-активні речовини, аромат дині, нейтралізатор запаху, консервант.
Характеристики Nature's Miracle Спрей-знищувач «Stain & Odor Remover. Melon Burst Scent» для видалення плям і запахів від котів, з та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Гігієна будинку