Каталог товарів
Київ
UA

нашийник, що світиться WAUDOG Нашийник для собак з підсвічуванням LED магнітна застібка Ширина 25 мм Довжина 60 см (5279)

Характеристики
нашийник, що світиться для собак ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
Про товар

Характеристики

Товар додано: березень 2024 р.
Бренд: WAUDOG
Тип: нашийник, що світиться
Призначення: для собак
Опис: Нашийник з підсвічуванням WAUDOG LED — це інноваційний аксесуар, що гарантує безпеку і видимість вашого улюбленця навіть в умовах абсолютної темряви. Понад 90% поверхні нашийника світиться яскравим зеленим кольором, добре помітним на відстані. Це забезпечує надійну видимість собаки в найтемніший час доби, надаючи власнику спокій і впевненість в його безпеці.Елемент живлення: 2 х CR1220Переваги:•Надійна та зручна магнітна застібка з силіконовим фіксатором;•Легко одягати та знімати;•3 режими світіння (постійне світло, миготіння, швидке миготіння);•3 універсальних розміри (ОШ: 30 см, 45 см, 60 см).Цей нашийник рекомендований для улюбленців з обхватом шиї від 50 до 60 см.
Характеристики WAUDOG Нашийник для собак з підсвічуванням LED магнітна застібка Ширина 25 мм Довжина 60 см (5279) та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Нашийники