Марина рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-200 2kW, Замовлення №196789

Опис товару, ціна та наявність відповідають заявленим. Менеджер про консультував та відповів на всі запитання, і навіть допоміг завантажити в машину. Дякую за якісний товар і допомогу. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день. Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Vladyslav N рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Стилус Apple Pencil (MQLY3), Замовлення №121313

Все чітко. Комунікація ок. Рекомендую
Sv Mandryk рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK004GUS), Замовлення №264132

Хороший магазин, куплений ноутбук відповідає очікуванням
Tanya Nefertary рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium, Замовлення №947335

Дуже сподобався магазин! Все відповідало тому, що було вказано на сайті. Консультанти ввічливі та компетентні. Кваліфіковано допомогли по всім питанням, товар отримала в день заказа. Рекомендую всім!
Олена Типа рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Ноутбук MSI Cyborg 15 A12VF-043US (CYBORG1512043), Замовлення №119051

Заказала ноутбук чоловікові, тепер він став ще щасливіший. По всіх питаннях проконсультували, допомогли з вирішенням всіх забаганок (встановленням додаткової оперативної памяті), швидко все зробили, гарно упакували, вчасно відправили. Дякую
Баб'як Володимир Іванович рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Ноутбук Dell G15 (G5530-7527BLK-PUS), Замовлення №20240202

Максимально оперативно було доставлено замовлення. Ноутбук відповідав усім узгодженим параметрам. Додатково було доставлено планку оперативки +8Гіг. Гравіювання клавіатури присутнє) Дякую за оперативність та компетентність.
Vladyslav Vasiuta рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Ноутбук HP Omen 16-wd0013dx (7H1Z1UA), Замовлення №1

Все дуже сподобалося, відправили товар в той же день. Прийшов добре запакований, без дефектів. Є гарантія. В загалом дуже сподобалось!
Алина Шевчук рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA) Custom 16GB RAM, Замовлення №547382

Найкращий on-line магазин, якісні товари за ну дуже приємними цінами. Окрема подяка за обслуговування, професійно, оперативно, швидко!!!
Борис Армагеддонович рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA), Замовлення №462741

Все дуже оперативно, зробив замовлення по телефону, в той же день забрав товар. Все як в описі, ціна співпала. Перед покупкою перевірили товар
Marina _Kh рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Телефон Redmi note 13 pro+, Замовлення №968707

Все пройшло добре, товар прийшов швидко, якісний, запаяний, гарантія є. Трошки б менше проценти за доставку тим, хто не має змогу приїхати фізично до магазина, бо на великій сумі (більше 10 тисяч) і велика "переплата" виходить пересилкою з накладеним. Магазин рекомендую