Олексій Гончаренко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Ноутбук Omen 16-wd0013dx (7H1Z1UA), Замовлення №259460

Купив ноутбук в цьому магазині, доставили швидко та без проблем. Ноутбук гарний, зі строгим дизайном. Начинка теж дуже добра. Рекомендую
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день. Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Behelf рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Ноутбук ROG Zephyrus G14 GA402XV (GA402XV-N2028W), Замовлення №339548

Товаром доволен. Магазин ответил на все вопросы. Отправили день в день.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Дмитрий Трум рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Ноутбук TUF Gaming A17 FA707RM (FA707RM-ES73), Замовлення №20400382016706

Гарний магазин і людське відношення, дуже дякую та рекомендую
Дмитро Березняков рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 15ARP8 (83EF0003US) та SSD M2 256GB, Замовлення №795941

Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
RYDIS рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Thin GF63 12VE (GF63 12VE-665XPL), Замовлення №340855

Artem Kritov рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 128GB Blue (MTP43), Замовлення №698581

Рекомендую цей магазин, неодноразово користувався, гарні ціни.
Andrew рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Watch Series 9 GPS 45mm Silver Aluminum Case w. Winter Blue S. Loop (MR9F3), Замовлення №930602

Гарна ціна. Дуже швидко доставили до магазину.
Diana Rysovana рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Ноутбук ROG Strix G17 G713QE (G713QE-PH96), Замовлення №833845

Дуже задоволена роботою магазину. Я обрала один ноутбук, а в результаті купила з набагато крутішими характеристиками та ще і трохи дешевше, завдяки рекомендаціям консультанта в магазині, до того ж вони сказали, що попередять мене, якщо раптом товар буде закінчуватися, бо я була у від?їзді і одразу не могла приїхати за ноутбуком. Рекомендую всім цей магазин. Тут працюють люди, які дійсно розбираються в техніці та уважно підходять до кожного клієнта.
Marina Iliushchenkova рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: ноутбук, Замовлення №12

не вперше користуюсь. Допомогли обрати ноутбук для моїх потреб. Швидко відповідають і оперативно доставляють техніку зі складу