PolinaDS рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 17 AN17-41-R7G3 (NH.QKMAA.001), Замовлення №918531

Перший раз замовляла таке достатньо не дешеву річ як ноутбук. Їхав він 5 тижнів, переживала а чудовий менеджер завжди тримав мене на зв'язку. Забрала у Київі чудово працівники зр кирилицю під стиль клавіатури). Магазин рекомендую тут вас не кинуть і завжди допоможуть
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
Sergey Mardar рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV002LUS), Замовлення №337923

Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Чудове обслуговування. Якісно і швидко!
1 лютого 2024 Відповісти
Михаил Бибен не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Lenovo ThinkBook 16p G4 IRH Storm Gray (21J8003ERA), Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p G4 IRH Storm Gray (21J8003ERA), Замовлення №670029

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Вчора зробив замовлення в цьому магазині знайшов через hotline ціна замовлення була 51 299 грн. сьогодні я їм телефоную питаю коли очікувати замовлення вони повідомляють що замовлення не буде виконано так як змінилася ціна за 1 день ціна виросла і зараз становить 86699 грн. тому не можу рекомендувати цей магазин ціни не відповідні
Vladyslav Sledzynskyi не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Ноутбук HP Victus 16t-r000 (76S93AV), Ноутбук HP OMEN 17t-ck200 (940B8U8), Замовлення №966734

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Ми висловлюємо свою вдячність за ваші коментарі, які надихають нас на подальше зростання. Ми цінуємо ваш вибір і дякуємо за покупку ноутбука. Бажаємо вам приємного користування!
Спасибо. Советую Вам разобраться с поставщиком, что бы покупать технику мог не только опытный человек, ну а пока не могу рекомендовать Ваш магазин для людей, которые хотят купить дорогой ноутбук, но разбираются в этом вопросе поверхностно. Если бы не этот неудобный момент, было бы все на высшем уровне.
22 січня 2024 Відповісти
Володимир Гасич рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: 5l, Asus Zephyrus M16 2023, Замовлення №611854

Все пройшло добре . Товаром задоволений
Роман «Kit__o_o_» Котік рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Ноутбук MSI Raider GE78HX 13VH, Замовлення №20400365011177

Дуже задоволений, ноут просто супер. Окрема подяка менеджеру кирилу який допоміг підібрати по наявності. Однозначно рекомендую
Відповідь представника «iTMag»
Люба Иванык не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Rose, Замовлення №733468

Я вважаю, що якщо товар коштує 26000 грн, то доставка має бути безкоштовною. А тут я заплатила 200 грн.
Inna рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR8T3), Замовлення №731922

Заказ был самовывозом из магазина, приветливые продавцы, не пытались ничего впаривать дополнительно ( для меня это важный критерий) , все доставлено в обещанные сроки. При покупке цена оказалась даже ниже заявленной при заказе
Vlad Virchenko рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713QR (G713QR-ES98Q), Замовлення №768457

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «iTMag»
Sviatoslav Filippov не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Slim 9 14IAP7 (82T10004US)

Відповідь представника «iTMag»
добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Проте на сайті було вказано, що цей товар доступний лише під замовлення. Ми запропонували вам здійснити замовлення, але ви відмовилися від цього.