Photo не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Хотів купити: Монитор LG 32UN650-W

На Хотлайне цена 15999 грн. На сайте продавца на 2000 грн больше.
Yevgenii Martunenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 листопада 2023

Хотів купити: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0BW)

Доброго дня усім кто хоче зробити тут замовлення. Не гайте свій час. Зробив замовлення, цекаю цілий день, курьера не має. Набрав магазин і тут починаеться топова історія. Кажуть що курьер приїхав але не зміг зв'язатися. (Набирали на Вайбер, не дійшли до того щоб подзвонити на звичайний номер) Потім починають доказувати що телефонували де можно було бути. Замість того щоб визнати помилку представник магазину не розуміє свою помилку. Тому не майтунте свій тут час.
Відповідь представника «А-Техно»
Дякуємо за коментар! Наш представник набирав на вайбер через те, що не міг додзвонитись на звичайний номер телефону (скріншоти у додатку). Дзвонив водій і менеджер з різних номерів. Можливо на вашому телефоні стоять налаштування щодо вхідних дзвінків. В будь-якому випадку, сподіваємось, що питання вирішене. Ще раз дякуємо за звернення, вибачте за незручності.
Євген не рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Хотів купити: Батарея к ИБП CSB 12В 17 Ач (GP12170B1/ В3)

Зробив замовлення в суботу прийшло повідомлення щоб очікував. А в понеділок без дзвінка просто відмінили замовлення навіть не передзвонили не вибачились, не запропонували якусь альтернативу.
Відповідь представника «А-Техно»
Дякуємо за відгук. Описана ситуація не характерна для нашої компанії - завжди намагаємось запропонувати аналогічні моделі в разі відсутності того чи іншого товару. Просимо пробачення за незручності.
Michael Dvornichenko не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Хотів купити: Аккумуляторная батарея для ИБП Vision FM 12V 200Ah (6FM200E-X) - AT1176154

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

На Hotline заявлена ціна 17700 грн., а при переході на сайт продавця ціна вже 20300 грн.
Відповідь представника «А-Техно»
Дякуємо за відгук. На джерела безперебійного живлення та акумулятори до них ціну формує ппредставництво цієї продукції - ми ніяк, на жаль, вплинути на це не можемо. На товари, котрі ми імпортуємо самі ми тримаємо ціни без змін. Вибачте за незручності.
Chabik не рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Хотів купити: Лічильник банкнот Hitachi iH-110

Товар відсутній у магазині
Шурави не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Системный блок А-Техно 5000+, 2048mb,

Не могли отремонтировать купленный у них компьютер на гарантии. С самого начала самопроизвольно отключался компьютер. Заменили рабочую материнскую плату и поставили другую с оторванным радиатором, после этого проблема не исчезла. Требовали деньги за выезд специалиста на дом по гарантии.
Відповідь представника «А-Техно»
Спасибо за оставленный отзыв. Гарантийный талон, который во вложении - от 22 октября 2007 года (то есть больше 14 лет, гарантийный срок вышел). Уточнили у нашей сервисной службы - подобных ремонтов наши сотрудники не производили в последнее время. Если ремонт производился давно - стоило сразу сообщить об этом нашим представителя - мы всегда идем на встречу и стараемся урегулировать вопрос в интересах клиента.
Я прекрасно помню как вы \"старались\". Обращался к вам неоднократно в течении гарантийного срока, приезжал в офис и писал заявление. Вы не умеете ремонтировать компьютеры и отказались вернуть деньги. Ещё и требовали деньги за то что \"специалист\" приехал на дом, посмотрел и ничего не сделал.
Представник магазину «А-Техно»
Просьба уточнить - сотрудник приезжал в рамках гарантийного срока? То есть порядка 11-12 лет назад?
4 січня 2022 Відповісти
Сотрудник приезжал в течении первого года гарантии с момента покупки. После того как я не заплатил за вызов, больше никто не приезжал. Прошло много времени, но это ничего не меняет, вы не отремонтировали компьютер и отказались вернуть деньги.
Flora Plus рекомендує цей магазин
17 грудня 2021

Купив: Відеокарта Pallit 1660 super gaimingpro oc, Замовлення №1346

Дякую за відео карти, замовляв не один раз на фірму в цьому магазині. Швидка обробка замовлення та швидка доставка товару. Пломби на пакетах та на коробках, гарантійний лист, накладна, все як треба )) Так тримати, успіхів вам !
Глеб Клиенко не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Хотів купити: ASRock Radeon RX 6800 Phantom Gaming D 16G OC (RX6800 PGD 16GO), Замовлення №015485

Цена на хотлайн не соответствует цене на сайте, три дня назад заказывал первый раз, сказали что товара уже нет, Сегодня он уже есть но на 4 тыс дороже чем в предложении.
Відповідь представника «А-Техно»
Добрый день! Спасибо за оставленный отзыв. Действительно, ситуация с ценами на видеокарты очень нестабильная. На нашем сайте отображаются цены и наличие исходя из рекомендуемых цен представительства по конкретным видеокартам. Практика показывает, что цены на данную категорию существенно меняются даже в течении суток. Извините за предоставленные неудобства.
Yaro Slav не рекомендує цей магазин
16 червня 2021

Хотів купити: Видеокарта GIGABYTE Radeon RX 6800 XT 16Gb AORUS MASTER (GV-R68XTAORUS M-16GD) - AT1066588

Не отвечают на сообщения.
Відповідь представника «А-Техно»
Спасибо за оставленный отзыв. Просмотрели входящие и спам - писем с подобным запросом у нас нету. Наиболее оперативный способ получения интересующей информации - контактные телефоны нашей организации. Так можно будет получить точный ответ в короткие сроки. Извините за доставленные неудобства.
Vetrus не рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Хотів купити: Монитор iiyama XB3270QS-B1 - AT971180

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент