Notice me рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Набір із двох модулів пам\'яті 48GB DDR5-6000 K2 AX5U6000C3024G-DTLABRBK ADATA, Замовлення №269620

Покупал оперативную память. Забрал самовывозом. Оперативка завелась в 6000Mhz в expo профиле без проблем. Смог также включить Low Latency Support + EXPO High Bandwidth Support (что по идее ещё должно улучшить производительность). Цена была самой низкой по рынку. 5/5
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Even рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Ігровий корпус, 2*140mm ARGB, 1*120mm ARGB вентилятори передвстановлені, ATX/mATX/mini-ITX, скляне в, Замовлення №269889

Замовив корпус Cougar Airface RGB White, так як в цьому магазині найнижча ціна по Україні. Швидко оформив замовлення, менеджер уточнив дані і вже через 2 дні посилка в мене. Рекомендую!
Вадим рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Гравер Dremel 4250-3/45 (F0134250JJ), Замовлення №8260/269919

Все чудово - вартість, швидкість оброблення замовлення, пакування, гарантія. Рекомендую!
60d9 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Logitech ERGO K860 Bluetooth/Wireless UA Black (920-010108, 920-010352), Клавіатура Logitech ERGO K860 Bluetooth/Wireless UA Black (920-010108, 920-010352), Замовлення №269072

Paul March рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Блок живлення Deepcool PX850G (R-PX850G-FC0B), Замовлення №269298

Вночі замовив, зранку передзвонили, вдень привезли, ввечері забрав :) Все дуже круто та оперативно. З нюансів: На жаль, обмежений перелік способів оплати. Відсутній фіскальний чек, але є видаткова накладна і заповнений гарантійний талон.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Роман Колачик не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Сыворотка для волос Nani Professional Milano жидкие кристаллы Кокос 100 мл (8034055537695)

Замовив косметичний засіб в Comtrading. Проте його в наявності не було, потрібно чекати майже тиждень, ще й повну передплату просять, а інакше не висилають. Замовлення 269301
Alexander Shapovalenko рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: SSD накопитель Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G), Замовлення №269810

Не раз уже замовляв даному магазині. Все сподобалось, як ціна так і сервіс.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Ivan Masalitin не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD)

Замовив відеокарту - мені подзвонили сказали що її ціна на 2к вище ніж була вказана і вони її оновили)
Igor Vorontsov рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 12C/24T 7900 (5,4 ГГц Макс. Boost, 76 МБ, 65 Вт, AM5) MPK, із відеокартою Radeo, Процесор AMD Ryzen 9 7900 (100-100000590MPK), Замовлення №269365

Заказал, созвонились, отправили на следующий день. (Уже был вечер) Оплатил сразу всю сумму. Всё пришло целое, быстро. Пока ещё не проверил работоспособность, жду мат. плату. Хороший магаз, с хорошими ценами, рекомендую.
Ростислав Боевук рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Fury Beast Black HyperX (KF432C16BB1K2/32, Процесор INTEL Core™ i5 9400F, Замовлення №268275

Товар прийшов вчасно, ніяких проблем.