Сергей рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Телевізор LG OLED65C36LC, Замовлення №№268541

Дуже задоволений роботою магазину. Телевізор був доставлений кур'єром своєчасно (як і домовлялись), приваблива ціна, наявність цілісності заводської упаковки... Окрема подяка менеджеру Володимиру. Можу рекомендувати!)
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Роман Босс не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Хотів купити: Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto ECM-E10B

Не рекомендую магазин нікому!!! хто береже свій час та нерви. Замовив товар менеджер не зателефонував для підтвердження набрав сам підтвердив так і не відправили вкрай не задоволений данним магазином!!!
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо щирі вибачення за дану ситуацію! Після внутрішньої перевірки виявилось, що на жаль менеджер дійсно не зміг якісно та оперативно обробити замовлення, було проведено роботу для виключення подібних випадків. З нашого боку надамо вам знижку для компенсації незручностей та витраченого часу, якщо все ж таки приймете рішення знову звернутись до нашого магазину. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Max Petrov не рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач GOODRAM PX700 2 TB (SSDPR-PX700-02T-80)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не присылают номер заказа, поэтому его нет. Сделал заказ товара, через 2 часа позвонили, извинились, "пересортировка у поставщика и поставка в ближайшее время не планируется". Но через 2 дня все таки запланировалась - теперь на сайте все в наличии, по цене на 800 грн выше) а номера моего у них для связи конечно же нет) Очень сожалею, что когда-то совершал у вас покупки, больше такого не повторится.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за незручності! На момент замовлення не було даної позиції в наявності у постачальника. Маємо різних постачальників від яких автоматично отримуємо дані стосовно наявного товару та ціни на них. Згодом з'явився даний товар від іншого постачальника, від чого змінилась ціна та наявність на нашому сайті. Намагаємось якнайшвидше оновлювати інформацію на нашому сайті. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Дмитро Gam рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D), Замовлення №267003

Дуже дякую менеджеру з продажу допоміг вирішити проблему я ку створив я сам бо неуважно вів номер телефону, магазину дякую все прийшло вчасно всігарантійні талони заповнені чеки виписані дякую)
Глеб Фролов рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мишка Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business Off-White, Замовлення №266772

Holy рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Накопичувач SSD Kingston M.2 1TB PCIe 4.0 NV2, Накопичувач SSD Kingston M.2 500GB PCIe 4.0 NV2, Замовлення №266709

Чудовий магазин з хорошим сервісом і ціною, швидко обслужили, того ж дня відправили. Всім раджу
Олександр0382 не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 9 5900X 3.7GHz s AM4 Box, Замовлення №267054

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже жахливе обслуговування клієнтів. Оператор не вітається, не прощається і скидує слухавку під час розмови.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо щирі вибачення за дану ситуацію, ми намагаємось якнайшвидше оновлювати статус наявності та ціну товару. Також проведемо роз'яснувальну роботу серед менеджерів стосовно подібних випадків. Будемо намагатись покращити наш сервіс та взаємодію з клієнтами, щоб не допускати таких ситуацій в майбутньому. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua
Olymp рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Замовлення №264976

Замовляв у цьому магазині більшу половину ПК, товар весь в наявності, ціни дуже смачні. Незважаючи на те що я сильно натупив при виборі менеджер терпляче переробив три накладних та в короткий термін надіслав мені саме те що я хотів. РЕКОМЕНДУЮ!
MUSHROOM рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH520 Black (WHCH520B.CE7), Замовлення №266266

Купив у цьому магазині навушники Sony 520ті. Товаром задоволений, оригінал, ціна одна з найнижчих, пломба упаковки була відкрита, тобто перевірили перед відправкою, приємно) Мене негативні коменти трохи налякали, прочитав їх вже після замовлення, але виявилося усе чітко та без проблем. Магазину 5+. Стосовно товару, то навушники для бюджетних просто супер! Рекомендую як прихильник EDM.
SSG_Bavovnyatko рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Корпус Vinga Gladius, Накопичувач SSD 500GB Goodram PX600 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SSDPR-PX600-500-80), Пам\'ять для настільних комп\'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Ripjaws S5 Black (F5-5600J, Материнська плата MSI PRO X670-P WIFI, Блок живлення GameMax GX-850 PRO BK, Замовлення №259137

Збирав комп?ютер, замовляв основні запчастини в Comtrading. Все чітко, трохи затримка була з материнською платою і я наступив з розміром корпусу, прийшлось обміняти на більший) все зробили. Дуже дякую) зараз замовляю роутер Acer Predator Connect W6d