s4nduf рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync BLUE, Замовлення №265469

Замовив мишку у цьому магазині, приїхала швидко, товар відповідає опису, усе працює, недоліків не знайшов
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
LEITENANT VLAD не рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном JBL Tune 720BT Black (JBLT720BTBLK)

Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Надайте будь ласка номер замовлення для перевірки та уточнення інформації стосовно Вашого звернення. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Дмитрий Наседкин рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ADATA P10000QCD 10000 mAh PD QC 3.0 White (AP10000QCD-DGT-CWH), Замовлення №265877

невперше купую в них саме цей товар: ціна пречудова, розташорвані зручно (недалеко від метро) - приїхав одержав - і час зекономив, і гроші за доставку. Люди чемні, свідомі :)
Відповідь представника «Comtrading.ua»
вася донцов рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: MSI G244F E2, Монітор MSI G244F-E2 (9S6-3BB4CH-021), Замовлення №265191

Купівлею задоволений,обслуговуванням задоволений рекомендую.
Роман Пивоварський рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Intel Core i9-11900KF , Процесор Intel Core i9-11900KF (CM8070804400164), Замовлення №265246

Товар прийшов через 2 дні з моменту замовлення. З доставкою не було ніяких проблем , прийшло все в цілості та сохранності.
F.G.D Full Game Drive рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Cooler Master MasterCase H500P MESH ARGB (MCM-H500P-MGNN-S11), Корпус Cooler Master MasterCase H500P MESH ARGB (MCM-H500P-MGNN-S11), Замовлення №265621

Купил корпус все было прекрасно, все быстро и качественно рекомендую)
MarianaG рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Материнська плата BIOSTAR B450MX-S (AM4/B450/DDR4/mATX), Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Fury Beast Black HyperX (KF432C16BBK2/16), Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Замовлення №264782

Рекомендую до співпраці
Мария Кошкина рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: ardestoecme10b, АrdestoECM E10B, Замовлення №208598

Максимально понятная информация от магазина
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME626, Замовлення №264790

Менеджер після розміщення замовлення передзвонив одразу, доставили в точку видачі через день. М’ясорубку перевірили на місці, комплектація була повною. Видали видаткову накладну та гарантійний талон, але не видали і не надіслали фіскальний чек за покупку, тож чекаємо на нього. Загалом інших питань не виникло, до покупки магазин рекомендую.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Вашу покупку та високу оцінку! Нагадуємо, що в даному випадку була оплата через банк на розрахунковий рахунок компанії ТОВ, це безготівковий продаж, фіскальний чек можете отримати в застосунку банку де проводили оплату. Від нас має бути гарантійний талон і видаткова накладна. Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Доброго дня. В суботу менеджер дзвонив і обіцяв надіслати у понеділок.
26 лютого 2024 Відповісти
Артур Тетеревков рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Филамент для 3D-принтера, PETG, 1,75 мм, 1 кг, Замовлення №263139

Купил Филамент для 3D-принтера,PETG , 1,75 мм. Заказ 263139. Доволен! Качество хорошее. Привезли вовремя. ни каких проблем с приобретением нет!!!