alphaman рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Блок живлення Chieftec GPF-350P, Замовлення №262467

Покупал блок питания Chieftec GPF-350P стандарта TFX на замену старому, работает тихо и со своими функциями отлично справляется, цена покупки оказалась самой низкой на Хотлайне, в магазине Комтрейдинг покупаю очень долгое время и рекомендую, как проверенный и давно работающий на рынке.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Анатолий Харин рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Ліхтар Armytek Wizard C2 Marnet USB Warm (F08901W), Замовлення №261796

Товар получил на 2-й день после заказа, получил в точке самовывоза г. Киев. Покупкой доволен.
Вячеслав Б рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 7 7800X3D, оперативная память Corsair DDR5, 6000MT/s 32GB 2x16GB VENGEANCE Cool , Замовлення №261696

В магазине делаю заказ второй раз, очень доволен сервисом, качеством товара , рекомендую этот магазин!
Ольга Чемер рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W Black (PPBD030001, PPBD2-2022), Замовлення №260772

Гарний магазин, відправили швидко! Ввічливий консультант. Павер банком користуюсь тиждень, нарікань немає! Рекомендую!
Ihor Kostash рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: SSD 2TB XS1000 External USB 3.2, Замовлення №261837

Чудовий магазин, купую у них неодноразово.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Dmytro Kryienty не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Корпус GameMax MT520-NP, Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB 2x16GB DDR5 5200 MHz Ripjaws S5 (F5-5200J3636C16GX2-RS5K), Процесор AMD Ryzen 5 PRO 7645 (100-100000600MPK), Замовлення №1494/261398

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Mr. User не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Хотів купити: Відеокарта XFX AMD Radeon RX 7900 GRE Gaming 16GB GDDR6 (RX-79GMBABFB), Відеокарта XFX Radeon RX 7900 GRE Gaming 16GB (RX-79GMBABFB)

Станислав Савосько рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Мультипечь Liberton LAF-3200, Black, 1300W, Замовлення №261446

Добрый день)купил аерогриль,всем доволен,хороший сервис быстрая доставка!
Стас Фурсович рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Відеокарта XFX Radeon RX 6750 XT SPEEDSTER QICK 319 (RX-675XYJFDP), Замовлення №261334

Все швидко і відповідає заявленим характеристикам, рекомендую!!!
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Nike не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Чернила WWM EPSON L110/L210/L355 Black (E64/B), Замовлення №261040

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! На жаль наданий постачальником, по даній ціні, об'єм чорнил не відповідав тому який хотіли отримати. З нашого боку менеджер надав актуальну інформацію стосовно даного товару, та запропонував відповідний варіант. Приносимо вибачення за незручності. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua