Юрій Кузуб не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 квітня 2024

Купив: Балон газовий Hexagon Ragasco Композитный газовый баллон 24,5л, Замовлення №РТРР00153432

Відповідь представника «Інтернет-магазин АП»
Шановний Юрій! Для повернення товару по закону визначено термін 14 днів не враховуючи день продажу. Ви нас повідомляли, але не повернули вчасно. Тому ваш балон прийнятий на сервіс.
Шановний АП. Уважно прочитайте. І не потрібно перекручувати. У Вас ведеться записи розмов. Вас на третій день після покупки було ПРОІНФОРМОВАНО за телефоном, тобто, ви знали про проблему. Не шукайте повод будь ласка. Просто залишайтеся людьми. В цей складний час за 150 км з ніжина не кожен день їздиш, тому і не встиг. Буду чекати, що Ви ще видумаєте....
16 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Інтернет-магазин АП» відповів на коментар Юрій Кузуб
Юрій, якщо передпродажний товар бракований, то ми повинні вкластися в термін 14 днів, щоб повернути його постачальнику! Ви дзвонили і ми вам казали, що треба повернути за 14 днів. Не проінформувати, а саме повернути. Вибачте за створені проблеми.
18 квітня 2024 Відповісти
Володимир, вирішуйте швидше питання із бракованим товаром, що ви мені насунули. Дайте справний балон чи поверніть кошти. Робіть вже щось. Що ви за контора така.. поки що це виглядає дуже погано. Досить непотрібних дискусій. Ви або замініть товар на справний або поверніть кошти. Щоб підписувати є час, а вирішувати проблему нема чи що. Скільки можна чекати?
18 квітня 2024 Відповісти
oleksii1com не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2024

Хотів купити: Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3)

Блок живлення Chieftec 1050W Polaris 3.0 (PPS-1050FC-A3) Відправив предоплату 100 гр. було сказано що товар буде відправлений в той же день , але на жаль ні розчарування .
Відповідь представника «Інтернет-магазин АП»
Шановний Олексій! Вибачаємость за затримку з відправкою через запізненням машини постачальника. В якості вибачень компенсували Вам вартість доставки!
lustig рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №10.4.29.03

Купую вдруге в цьому магазині, поки без проблем. Новий, запакований, офіційний товар за приємною ціною. З оплатою без комісії карткою через термінал, з чеком, відвантаженням день в день і точка видачі до 20-00. Дякую.
Тарас рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Планшет Lenovo Tab M8 (4th Gen) 4/64 LTE Arctic grey + CaseFilm (ZAD10087UA), Замовлення №2.5.26.01

Дуже хороші враження від магазину. Товар якісний, ціна актуальна, відправлено вчасно. Дякую.
Burkalo рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Motorola G54 Power 12/256Gb Midnight Blue, Замовлення №8.5.18.03

Замовив мобільний телефон Motorola G54 Power, ціна найнижча, не розпакована коробка, декілька днів політ нормальний. Номер замовлення
Юрій Поляничка рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Tecno KJ7 (Spark 20 Pro+ 8/256Gb) Magic Skin Green (4894947019135), Замовлення №# 2.5.18.03

Задоволений обслуговуванням. Все швидко і по темі. Магазин рекомендую однозначно.
micklecat рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон realme 12 Pro 5G 8/256GB Navigator Beige, Замовлення №10.5.12.03

Хороший магазин, офіційні товари, і головне, низькі ціни. Купував тут не раз.
Михаил Башинский рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Комплект Logitech MX Keys S Plus Palmrest Wireless UA Graphite (920-011614), Замовлення №3.5.06.03

gawit рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Телевізор Vinga L32HD25B, Замовлення №5.5.26.01

Купував телевізор Vinga L32HD25B для мами. Відправили швидко, всім задоволений. Рекомендую :)
Artem Gayday рекомендує цей магазин
17 січня 2024