Andrii Rohatiuk рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: електросамокати SEGWAY P65E, Замовлення №2886502764

Один з кращих магазинів електроніки ! Якісний сервіс і хороші ціни !
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Alex не рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Хотів купити: Мобільний телефон S180 DualSim Black

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. З повагою, команда MOYO
Краще швидше поверніть кошти.
21 лютого 2024 Відповісти
На мою думку, магазин працює добре, не треба через одне непорозуміння одразу розчаровуватись. Ви ж може в цей день не єдиний покупець цієї моделі були, і коли до Вас дійшла черга, телефон вже міг виявитись останнім і з вітрини, таке буває, то був просто не Ваш день. Хай Вам щастить)
22 лютого 2024 Відповісти
Alex відповів на коментар Дарина Иванова
Таким як ви будь що пояснювати не має сенсу. Тому навіть не буду намагатися це зробити
22 лютого 2024 Відповісти
PazzoMas рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Геймпад DualSense Cobalt Blue, Замовлення №2884415553

Все було без проблем. Товар був у магазині. Через 30 хвилин після замовлення вже отримав його. Все було запаковано й без проблем
Михаил Спасенов рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Ardesto GO-S21W, Замовлення №2889954184

Зробив замовлення у п'ятницю о 20:50. Перезвонили на протязі 10 хв. Була оформлена покупка оплатою частинами і доставкою Нова пошта. В неділю зранку мікрохвильова піч уже була у відділенні. Покупкою задоволений.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Роман не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: 27, Замовлення №11111

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
А Суми Руслан недостатньо? Чи це стандартна практика? І суми по 10 таких моноблоків на день продає? Зі. Прошу вибачення. Щось і я не бачу що придбав. Моноблок 27" HP All-in-One 27-cb1020ua (6C943EA). Замовлення можливо 543036
17 лютого 2024 Відповісти
Олександр не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Крісло ігрове Trust GXT705W RYON White, Замовлення №2416772473

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

В магазині був придбаний товар "Крісло ігрове Trust GXT705W RYON White" з гарантією два роки. На жаль менше ніж за один рік обшивка підлокітників почала тріскатися та облазити. В гарантійному обслуговуванні відмовили, посилаючись, що знос матеріалу менше ніж за рік - це не гарантійний випадок!
Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. На жаль даний вид зношування дійсно не є гарантійним і не входить в умови гарантійного обслуговування виробника. Якщо Вас не влаштовує відпрвідь магазину, Ви можете звернутись до представництва. З повагою, команда MOYO
а що таке "даний вид зношування"?
16 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «MOYO» відповів на коментар Роман
Те зношування, котре вказано на фото вище.
16 лютого 2024 Відповісти
Роман відповів на коментар MOYO
А чим воно відрізняється від гарантійного?
18 лютого 2024 Відповісти
Mykhailo рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Висоторіз ланцюговий акумуляторний Ryobi RPP1820-15S 18В ONE+ (5133003721), Замовлення №2883518178

Ввічливий консультант, чесна оплата частинами, миттєва відправка, гарна якість. Все чудово!
electrino рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Монітор Odyssey G6 (LS32BG650), Замовлення №2883433271

Мойо все швидко оформили і відправили, просто найкращі, дякую!)
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Boh Dan не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Archer C24