Boh Dan не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C24

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. З повагою, команда MOYO
Alexander Little рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Сумка-рюкзак Wenger, MX Commute 16, Замовлення №№ 2877613340

Alex9500 рекомендує цей магазин

Купив: Мікрохвильовка з грилем Electrolux EMZ421MMTI, Замовлення №2872602216

Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Kirill Verich не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Helldivers 2 PS5

Предзаказал товар с датой выдачи 8 февраля. За день до выдачи пришла смс от магазина, что выдача товара переносится на 20 февраля
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли розібратись в ситуації і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
2876190704
8 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «MOYO» відповів на коментар Kirill Verich
Дякую, що повідомили номер замовлення. У Вас було оформлено передзамовлення на даний товар, так як офіційно товар ще не завезли в країну офіційним представником. Нам дуже прикро, що терміни постачання здвинулись, але нажаль цей фактор не залежить від магазину. Як тільни товар поступить на склад ми одразу Вам повідомимо.
8 лютого 2024 Відповісти
Aerina рекомендує цей магазин

Купив: Жорсткий диск WD 2.5, Замовлення №2879102472

Дуже дякую за придбаний жорсткий диск, покупкою дуже задоволена, в подарунок за покупку отримала Портативний акумулятор 2E 8000mAh Solar Black (2E-PB814-BLACK) неочікуваний, і дуже приємний подарунок-сюрприз. Велике дякую магазину за мою покупку. Успіхів і процвітання вашому магазину.
Дмитро Коломієць рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natural Titanium, Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №2866356937

Цілеспрямовано шукав товар в цьому магазині тому що вже мав позитивний досвід купівлі в МОYО. Все що обіцяв магазин співпало з прописаним на Hotline. Замовлення очікувало нас вже за 20 хвилин. Продавець зателефонував для підтвердження та запропонував блок живлення і декілька варіантів чохлів на вибір. Набув ще один позитивний досвід, бо залишився задоволений купівлею в цьому магазині. Раджу!
Максимчик рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Проєктор Samsung The Freestyle 2nd-Gen (SP-LFF3CLAXXUA), Замовлення №2877874418

Аналитик рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13), Замовлення №2875758975

Швидко отримав рахунок на оплату, оплатив та отримав на 3 день.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Nikita не рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Телевізор 2E 32A06K (2E-32A06K), Замовлення №2875173325

Анна Пашкова рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Рисоварка Russell Hobbs Small 27020-56, Замовлення №2873564658

Швидка доставка, якісний товар. Все чудово