Svyatoslav Prokhorenko рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Шампунь shauma, Замовлення №1YmaOwuL9sw

Все супер!!
Добрий день! Дякуємо за відгук. команда MOYO
Valentyn Kavunnyk рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Офісний пакет Office 365 для дому Всі мови для 5 ПК або Мас (6GQ-00084), Замовлення №2862815798

Дуже приємно, що ліцензій товар можна купити в солідному магазині за свою ціну, і не паритись
Ksenia032 рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Фотоапарат CANON EOS R6 Body + Mount Adapter EF-EOS R, бездзеркальний фотоапарат EOS R6 Body (4082C044), Замовлення №2859783934

Товар прийшов до магазину навіть трохи бистріше, ніж очікувала, за це великий плюс. Камера неперевершена, все відповідає тому, що товар оригінальний. Дякую MOYO!
Добрий день! Дякуємо за відгук. команда MOYO
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Лазерний далекомір GLM 50-22 (0601072S00), Замовлення №282126229

на пристрій була трандартна ціна по ринку. брати було зручно в MOYO так як зручно забирати. продавці запропонували відкрити та перевірити товар. потім порадили щарееструвати на офіційному сайті для подовження гарантії.
Helga Bryk рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16 2,5K Silver (GT1602), Замовлення №2859331815

Купую в цьому магазині і онлайн, і офлайн. Завжди лише приємні враження. З поверненням товару поки не стикалась, бо не попадався ще якийсь бракований, чи не якісний товар. Ввічливий уважний персонал. Я задоволена.
Вікторія Я рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Expert Care Шампунь для волос и кожи головы при псориатических поражениях 300 мл, Замовлення №2854524610

Дякую за замовлення. Ціна порадувала. Буду замовляти ще.
Yaroslav Noigel рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Пилосос безмішковий Compact Power XXL RO4B75EA, Замовлення №2855108223

Було замовлено цей пилосос через рекомендації всіх оглядів.. Як результат - не знаю хто і поряівняно з чим називає пластик, з якого виконано даний пристрій, якісним, але ... машинка з Аліекспресу за долар - десь з такого ж пластику. Колеса пилососа по ламінату / паркету / плитці просто сунуться, не їдуть ) ПРи цьому сервіс самого магазину Moyo - надзвичайно хороший. Не перша моя покупка онлайн, однак такої якості сервісу ще не зустрічав - оперативно організували повернення пилососа.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Parolla не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 січня 2024

Хотів купити: Підгузки дитячі Evy Baby Mini Elastic Jumbo 7-18кг 58ш 2штт

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Відповідь зможемо Вам надати в телефонному режимі. З повагою, команда MOYO
Володимир Тарасов рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Мікрохвильова піч Ardesto GO-S721W, Замовлення №№ 2855884359

Все дуже добре. І сам товар, і замовлення, і доставка на другий день. Я задоволений.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
fog не рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: ASUS Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1298 (90NB0UT2-M00EA0), Замовлення №2853387066