sstrikhar не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: Hator Hypergang 2 Black

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Це була помилка на програмному рівні, ця проблема вже вирішується. Наступного разу просто зверніться до нас на гарячу лінію, або в чат на сайті, менеджер додасть Ваш сертифікат до замовлення. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
redee рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: ETA Fragranza 006690000, Кавомолка електрична ETA Fragranza 006690000, Замовлення №049649570

Все отлично !)
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
white-light не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: Машинка для удаления катышков Esperanza ECS003E

Номер заказа №049855096 Заказ делал 3 дня назад, наличие подтвердили. Сегодня утром набрал -сказали вечером можно забрать. После обеда перезвонили сказали товара нет в наличии. На сайте товар есть по прежнему и продавец тот же только поменяли код товара и ЦЕНУ. Оказывается все дело в цене, просто не хотят продавать по старому прайсу, а 3 дня мне морочили голову.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, на жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. На фото яке Ви надали інша модель, відповідно інша ціна. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось
Andrii Tsvietkov рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: PUMA Футболка Evostripe Tee 67306601 XS Black (4065453138737), Замовлення №535611141

Не розумію деякі відгуки, де пишуть, що якісь проблеми з поверненням товару. Замовив товар, нажаль не підійшов. Переживав, чи зможу успішно повернути без всяких приколів. Після написання заяви легко і швидко за пару днів гроші на картці.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрію, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Vlas8 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Кастрюля Tefal, Замовлення №049533971

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Quadiq не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Мікрохвильовка Panasonic NN-SB26MBZPE

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, актуальна ціна на сьогодні 3849 грн.
SSHummingbird не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Eaton 5E Gen2 900 USB DIN (5E900UD, лінійно-інтерактивне ДБЖ Eaton 5E Gen2 900 USB DIN (5E900UD), Замовлення №049497281

Под видом нового продали Б/У товар или товар с возврата (на коробке присутствовали остатки стикера "Новой Почты" с предыдущей доставки). Гарантийный талон отсутствовал. Также в комплекте отсутствовал USB-кабель для подключения ИБП к ПК. Не уверен на 100%, что он должен был быть (не смог нигде найти информацию о комплектации товара), но логично предположить, что должен.
Andrey Alekseuk не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Електрогриль притискний Ardesto GK-2000M, Замовлення №6488091 (049639808)

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрій, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила Вас. Діагностикою та гарантійним ремонтом техніки займаються виключно авторизовані сервісні центри, заключення також видають тільки вони. На жаль у нас немає можливості впливати на їх рішення та висновки.
Oleh Kerenovych рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage Black 20", Замовлення №067895476

Дуже швидко обробили замовлення, без жодних проблем
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олег, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Imenus Familius не рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Redragon Invader M719-RGB, Замовлення №049738866

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація. Нас дійсно підвів постачальник цього товару, робота з ним вже проведена. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння.