Виктор Томченко не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Духовка настільна Ardesto MEO-N48RCGR, Замовлення №049447409

Товар не огянули, кур`єр поспішав, до нас їхав дуже довго, майже одразу побачили вм`ятину на верхній кришці, але кур`єр відмовився повертатися. Не раджу магазин.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Fmax True Touch, Замовлення №069845522

Классный интернет-магазин,с хорошим обслуживанием. Брал для собаки перчатку для вычесывания. Доставили быстро и без проблем
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний В'ячеслав, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
VadimKot не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 листопада 2023

Купив: Монітор Dell U4924DW (210-BGTX), Замовлення №049060495

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовленням і товаром трапилась така неприємна ситуація. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання, очікуємо на товар від Вас. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Монітор надісланий. Після вирішення питання відгук буде доповнено.
14 листопада 2023 Відповісти
Питання вирішено.
26 листопада 2023 Відповісти
Кошара рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) JIMMY H8 Flex, Замовлення №049266623

Привезли не быстро, через 3 дня, но в оговореный срок. Товар запечатанный, все гуд.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
alt402 рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Офісне крісло для керівника Special4You WAU ткань/ткань slategrey fabric (E0864), Замовлення №049563057

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за Ваш відгук. Чекаємо Вас знову. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Тарас Русаков не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: LED стрічка Стрічка світлодіодна A5050WW30-14.4W S1L (10Lm/LED) 14,4 Вт IP20 12 В теплий білий 34670, Замовлення №049020679

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Перше замітка - в кошику товарів було приблизно на 2000, вага посилки приблизно 2кг. І при цьому не було можливості вибрати безкоштовну доставку. Прийшло замовлення в встановлені терміни. Але була одна дрібниця - замість 5 метрів стрічки прийшло 1м. Почав писати в службу підтримки, спілкування не сподобалося. Черство і "на відмахайся". Ну ок, скажете що дрібниця, але якщо я б замовив більший товар, що тоді? Не рекомендую
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Тарас, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді помилки стаються. Завдяки Вашому відгуку помилку вже виправлено. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння.
Тут не так суть була що помилка на сайті, як саме спілкування з службою підтримки та прагнення виправити помилку. Звісно після того як я оприлюднив відгук ви хочете здатися "м'якими і пушистими". Але досвід спілкування вже є, і це вже не виправиш.
26 жовтня 2023 Відповісти
Наталия Левенко рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Hansa FCMW581009, Комбінована плита Hansa FCMW581009, Замовлення №6423225

Супр проста в догляді, легко підключили. Доречі, ще і доставили дуже швидко та під двери
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Наталя, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
cerbiato не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 жовтня 2023

Хотів купити: Baseus Зарядний пристрій 65W GaN5 Pro 2C+ U(CCGP120201) чор, Карта пам\\\'яті Transcend 512GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 (TS512GUSD340S) з SD-адаптером, Повербанк Sigma Mobile Універсальна мобільна батарея Sigma X-power SI30A4QX 30000mAh Blue (482779842, Сковорода Вок (глибока) Vinzer Пательня вок з кришкою 28cm Greblon (50505) з кришкою

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Перепрошуємо. Дійсно, була помилка на програмному рівні, з додаванням номера телефона в замовлення, тому, на жаль, ми не змогли Вам зателефонувати. Завдяки Вашому відгуку, дану проблему вже виправлено. З Вами вже зв'язався наш старший менеджер, та спільно з Вами знайшов рішення. Ще раз перепрошуємо за незручності, та дякуємо за Ваше розуміння.
Fenix не рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh 33W Pocket Version Pro Blue (PB1030ZM, BHR5785GL), Замовлення №49407679

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, не всі замовлення ми можемо відправляти в той же день або наступний. Частина товарів яка представлена у нас на сайті знаходиться на віддалених складах, або закуповується у постачальників. Актуальна дата відправлення товару завжди вказана на його сторінці у нас на сайті.
iliamoskalenkose рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Intertool Клей монтажный (жидкие гвозди), белый 300мл/400г INTERTOOL FS-3333, Замовлення №043815473

Цена была актуальной на хотлайне , понравилось, то что персонал приветливый, была акция, рекомендую