Алексей Иванов не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Huggies elite soft 3, 72 шт, Замовлення №049901752

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовив 1 жовтня, четвертого написали що відправили, але по факту відправили кур'єром тільки тоді коли я подзвонив, о восьмій вечора. І відправили не те.інший товар. Але прийшлось використовувати те що прислали, через те що просто вже нічого не було
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олексій, дуже шкода, що трапилась така ситуація. Отримали відповідь від офіційного постачальника цього товару в Україну, виробник замінив лінійку elite soft на більш вдосконалену extra care. Інформацію на сайті вже виправили. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
kkostia не рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: SSD HP S650 120GB 2.5 SATA III (345M7AA), Замовлення №6408633

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
i29808277 рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Eskaro Грунтовка глибокопроникаюча Aquastop Professional концентрат 1:10 3 л, Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №043798638

Быстро оформили и доставили заказ, цена была актульной, при этом товар то что нужно, в магазине быстро выдали, персонал приветливый, в общем рекомендую
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Андрій Клоуд не рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Хотів купити: Miniart france, Miniart stug

Тиждень як зробив покупку а замовлення досі не отримав. Вибирав з того що є в наявності (16 вересня) оплатив відразу і вже після оформлення появилось повідомлення що відправлення буде 20. Сьогодні вже 22, друга половина дня, а я досі чекаю. Можливо я звик до сервісу нормальних інтернет магазинів- сьогодні купив, завтра отримав, чи не пощастило, але більше купувати тут нічого не буду
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрій, нам дуже шкода за завдані незручності. Підкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми змогли вирішити це питання. Очікуємо на відповідь.
googee не рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Хотів купити: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 2666 MHz Aegis (F4-2666C19D-32GIS)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

відправка через 2 дні, і ціна на хотлайн 1165гр а консультант назвав більше 2000 гр
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, була помилка на промі, наразі прайс оновлено та помилку виправлено. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Valerie1 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 вересня 2023

Хотів купити: Витяжка вбудована Elica FOLD BL MAT/A/52

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановна Валерія, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Впевнені, що всі майбутні замовлення будуть проходити швидко і вчасно
Алексей рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Комплект Panasonic WES9013Y1361, Сітка + ріжучий блок Panasonic WES9013Y, Замовлення №046192979

Купил в Фотос комплект лезвий с сеткой, цена не маленькая, но не дороже других и есть наложенный платеж, выслали оперативно, товар оригинал, магазин рекомендую.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олексій, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
rosstikf не рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Eisen EFD-055W, Замовлення №043619241

Характеристики товару на сайті не відповідають дійсності. Зазначалось, що сушка має 7 секції, а насправді 5. Також написано про наявність дисплея та таймера, але ніякого дисплея і таймера в сушці немає. Також відсутній фіскальний чек на покупку.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, але в цей раз дійсно сталась помилка, яку ми вже виправили. Наша команда вже зв’язалась з вами для владнання питання. Ще раз перепрошуємо за незручності та дякуємо за Ваше розуміння.
diesel_power рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Батарейка Tecro AAA bat Carbon-Zinc 4шт Extra Energy R03P-4B(UE), Замовлення №043619244

Впервые покупаю в данном магазине, один из не многих магазинов которые могут отправить товар укпочтой, а в других только новой почтой, что дороже и не всегда быстрее с доставкой. Новая фишка хотлайна, что-то там заполняешь и в итоге мне там что-то не понравилось, все мне понравилось, я лично не написал нигде об этом
gorlum22 рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Ocean Blue (no NFC), Замовлення №043477628

Отличный магазин с хорошими ценами. Товар качественный и соответствует описанию. Все честно быстро и качественно. Посылка упакована отлично,товар доставили в целостности. Заказом остался доволен. Рекомендую к сотрудничеству!