vcbk рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Keenetic Speedster (KN-3012), Замовлення №2475

Купив даний девайс за рекомендаціями ІТ спеціалістів. Рекомендували модель KN-3010 але, на радість, в цьому магазині з'явилась новіша. Угода пройшла успішно, все відбулося швидко і вчасно. Не розумію, чому тут так багато негативних відгуків...
micklecat не рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Хотів купити: Мережевий накопичувач DS420J

Українська класика... На хотлайні заявлено. насправді - немає.
Максим зі Львова не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Хотів купити: Мережева карта E10G18-T1

Товар є в наявності, але "термін доставки" - від одного до трьох місяців. МІСЯЦІВ!
Kamino Ramos не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Хотів купити: Мережевий накопичувач DS418

Оформил заказ на сайте, написано было в наличии, спустя день перезванивают и сообщают что товара нет. Почему инфа не обновляется раз нет? Зачем вводить в заблуждение? День потерял, заказал бы уже в другом месте.
Forward не рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Хотів купити: Synology DS220J

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Оформив замовлення на сайті, але товару немає в наявності. Менеджери про це навіть не повідомили, поки сам не звязався з ними.
Ptica1 рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: IP-телефон 8865 (CP-8865-K9)

Добрый день, заказ получил в пункте самовывоза ( я так понимаю это и был офис) . Угостили чаем ) Все прошло хорошо.
Alx Fedorov не рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Хотів купити: Мережевий накопичувач TS-253D-4G

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

gen PSI не рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Хотів купити: Комутатор керований 2 рівня DGS-1210-20/ME

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Заказ на сайте сделал , но в итоге он до них не дошел , позвонил по указанному на сайте телефону , какая то девушка очень медленно и неуверенно проверила наличие нужного мне товара и тут оказалось товара нет в наличии :( Договорились , что как узнает когда появится , то перезвонит , прошел час, никто не перезвонил.
Архімед не рекомендує цей магазин
16 липня 2020

Хотів купити: Жорсткий диск Red 10 TB (WD100EFAX), Замовлення №07-14-7863

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Прочекавши два дні самі спробували зв'язатися із магазином через чат на його сайті. Як виявилося, що хоча то і виглядає як чат але працює як функція "передзвонити мені"
Jada рекомендує цей магазин
27 квітня 2020

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Giga (KN-1010), Замовлення №04-21-7684

Хорошо сработали, быстро. Роутер работает исправно.