Олександр Зінов'єв рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 80 Heatronic Slim DryHeat, Замовлення №без номеру

В розділі "Ціна товару співпадала із заявленою на hotline?" поставив тверде - Ні!!! Бо по факту бойлер придбав на 2 тисячі дешевше від ціни, заявленої на Хотлайн! Товар привезли в обумовлений час, занесли в квартиру. Все нове, красиве в упаковці. Дали чек і гарантію. Чудова робота! Дякую за реальну підтримку ЗСУ!
Надив Марк рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex Aris 80 V, Замовлення №17341

Брав водонагрівач. Товаром задоволений. Хлопці ввічливі, швидко зорієнтували та підказали, що краще брати, а що ні. Відправили вчасно. Загалом, товар та обслуговування на висоті. Рекомендую!
КроншевскаяЛена рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Кулер для води Cooper&Hunter CH-D65E, Замовлення №16999

Швидко, зручно, актуально. Товар відповідає моїм очікуванням, задоволена на всі 100% Раджу магазин до співпраці!
Набатов Семен рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Мийка повітря Electrolux EHW-600, Замовлення №16903

Замовив у магазині Ваш Клімат мийку повітря Electrolux і залишився задоволеним. Менеджер проконсультував і після оплати відразу відправив на НП. Вже отримав та встановив. Щиро дякую за оперативність та гарну ціну.
Sergey рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic ROUND VMR 50 (941283), Замовлення №16814

Все чудово, швидко зв'язались, товар співпадає з заявленим, як і ціна. Менеджери ввічливі та привітні.
Кузин Юрий рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Мийка повітря Cooper&Hunter CH-2630 Barbados, Замовлення №16999

Купляв собі в цьому магазині! Зволожувач був в наявності! Новий, запакований, працює, все супер! Покупкою задоволений на 100%
Гладкая Даша рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Midea D80-20ED2(D), Замовлення №16674

Дуже вдячна команді магазину Ваш Клімат за чудовий сервіс та прекрасний досвід покупки. Товар, який я обрала спочатку, не було, але менеджер запропонував іншу модель, яка виявилась набагато краще та якісніше. Велике спасибі! Я задоволена на 100%
Савчак Веня рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Electrolux EWH 50 Formax DL, Замовлення №16598

Купив водонагрівач. Спочатку продавець магазину надав грамотну консультацію телефоном. Товар відправили в день замовлення. Водонагрівач був надійно і якісно запакований, новий з гарантією. Рекомендую магазин.
Давшан Юля рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Промисловий тепловентилятор MASTER B 9 ECA, Замовлення №16557

Купували тут теплову гармату. Зв'язалися відразу, відправили товар наступного дня. За добу забрали на Новій пошті.Товар відмінний, а в коробці чек та гарантійний талон. Дуже сподобалося обслуговування та ціни в магазині. Рекомендуємо!
ПетренкоВлад рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Осушувач повітря TROTEC TTK 27 HEPA, Замовлення №16423

Хороший інтернет-магазин! Персонал знає свою роботу, чемний у спілкуванні, все швидко та якісно. Купував осушувач повітря, доставили дуже швидко. Спасибі за оперативність! Так тримати!!!