БуркоНастя рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний IVD504415/1h, Замовлення №16725

І товар і магазин сподобались. Менеджер з продажу дуже ввічливий та професіонал свого діла. На всі запитання відповів і залишив гарні враження. Рекомендую цей магазин. Товар якісний.
Ольга Вдовиченко рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор 50QA2S13, Замовлення №16813

Робила замовлення вранці 11.03.2024р. Мені перетелефонували та сказали, що телевізор є в наявності та відправлять в цей же день. Увечері пришла ТТН. На наступний день вже товар забрала на Новій Пошті. Дуже оперативно працює магазин. Один мінус це те, що не було фіскального чеку чи видаткової накладної. Рекомендую магазин! Найнижчі ціни!
Сачкова Людмила рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Миша Pulsar 2 PRO Wireless Lilac (HTM-534), Замовлення №16577

Покупкою задоволена на всі 100. Швидко зв'язались з магазину і я отримала товар в обіцяний термін. Дуже порадувала хороша ціна.
Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон Blade A51 2/32GB Gray, Замовлення №16618

Чудова комунікація менеджера і ввічливе обслуговування. Телефон хороший. Швидка доставка. Замовлятиму ще.
Samarin David рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Навушники TWS FreeBuds 5i Black, Замовлення №16444

Швидко обслужили і доставили вчасно товар. Дякую за якість та швидкість. Також відмічаю роботу консультанта - профі!
BanXimik не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Хотів купити: Навушники TWS Freebuds 5 Frost Silver

Заказал наушники, позвонили сказали к сожалению нету в наличии по этому не смогут отправить, зашел на сайт и оказалось что цена на наушники уже выше...
Andrey рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина SN636X06KE, Замовлення №Замовляв по вайберу, тому

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Товар чомусь виявився трохи дорожчим за заявлену на хотлайні. Трохи довго доставляли, але в підсумку доставили, посудомийка якісна, нарікань немає. Рекомендую магазин.
Ремез Максим рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Пилосос безмішковий XB2125/09, Замовлення №16111

Все супер! Особливо швидкість відправки мене просто вразила. Рекомендую!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Ремез Максим, добрий вечір! Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно коли наші клієнти задоволені. Приємного користування! Ваш ТехноМарт
Гежа Лилия рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Quantum 360P White (JBLQ360PWLWHTBLU), Замовлення №16094

Покупкою задоволена! Найнижча ціна серед інших інтернет - магазинів. Товар надійшов через 2 дні після замовлення. Все чудово, професійно.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Гежа Лилия, добрий вечір Дякуємо за відгук! Ми дуже раді, що Вам все сподобалось. Чекаємо Вас знову! Ваш ТехноМарт
Evgen Poher не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Хотів купити: Deepcool AN600

Заказал 1го февраля у них кулер, никто не перезвонил. Пришлось набирать их самому, сказали, что 11го февраля приедет. Сегодня, 12го февраля, набрал их, а они говорят "Вам звонили первого числа, сказали, что в наличии нет". Даже не удосужились товар заказать
Відповідь представника «ТехноМарт»
Добрый вечер! Уточните, пожалуйста, номер Вашего заказа, чтобы мы могли решить Вашу проблему. Ваш ТехноМарт
20 лютого 2024 Відповісти