Юрий Андреевич рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Space A40 Black (A3936G11), Замовлення №17642

Вже купую у вас не перший раз, дуже задоволений усіма покупками. Усе дуже якісно упаковується. Дуже приємний сервіс та продавці
Відповідь представника «ТехноМарт»
Дякуємо за ваш відгук про наш інтернет-магазин ТехноМарт! Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом та якісними продуктами, тому ваша думка для нас дуже важлива. Якщо у вас виникнуть питання або потрібна додаткова допомога, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди раді допомогти! З найкращими побажаннями, Команда ТехноМарт
Представник магазину «ТехноМарт»
Будемо чекати Вас знову!
Вчора Відповісти
D3L0N не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Хотів купити: Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)

Наявність на сайті не оновлена, в магазині немає цього твоару
Відповідь представника «ТехноМарт»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. На жаль, іноді популярні товари закінчуються швидше, ніж оновлюється наша база. Обіцяємо, що наступного разу Ви залишитеся задоволені нашим сервісом! З повагою, ТехноМарт
Платов Руслан рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Електролобзик Ronix 4150, Замовлення №17189

Менеджер зв'язався незабаром після оформлення замовлення, все уточнив, а замовлення прийшло навіть раніше, ніж було заявлено! Дякую!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук про наш магазин ТехноМарт! Ми цінуємо ваш час та зусилля, спрямовані на надання зворотного зв'язку. Ваша думка допомагає нам покращити якість обслуговування та пропозиції для наших клієнтів. Якщо у вас виникнуть ще якісь думки або зауваження, будь ласка, не соромтеся повідомити нас. Ми завжди готові вислухати вас і зробити наш сервіс ще кращим. Дякую за вашу підтримку! З найкращими побажаннями, Команда ТехноМарт
Константин Д. рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Навушники TWS HUAWEI Freebuds 5 Ceramic White, Замовлення №16881

Замовляли навушники для дочки на день народження, переймались чи прийдуть вчасно. Обговорили всі нюанси та деталі доставки, менеджер запевнив що отримаємо замовлення вчасно, так і сталось. Все чудово, дуже задоволені сервісом, також ціна нижча середньоринкової. Рекомендуємо магазин!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаю! Дякуємо за ваш відгук про наш інтернет-магазин ТехноМарт! Ваша оцінка є дуже важливою для нас, і ми раді, що вам сподобався наш сервіс. Якщо у вас виникнуть питання або побажання, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти та покращити наш сервіс з урахуванням ваших уподобань. Дякую за вашу підтримку! З повагою, Команда ТехноМарт
Sam Smith не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: прально-сушильна машина Haier HWD80B14959S8U1S, Замовлення №17021

Якщо у вас доставка Новою Поштою, то уточнюйте звідки буде відправка, бо хоч магазин і зазначений в Києві, товар може відправлений з Вінницької області. І ціна доставки буде суттєво відрізнятися. Всі ці моменти не уточнюються, і коли стає питання по вартості доставки, яка зростає від попередньо узгодженої, то звалюють все на Нову Пошту.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Наш відділ якості в курсі Вашої ситуації. На жаль, у нашого менеджера вийшло нерозуміння з Вами. Так, справді, товар вирушав із Вінниці. Але була можливість оформити доставку нашою кур'єрською службою, що було б вигідніше та комфортніше, якщо порівнювати з "Новою поштою". Наш менеджер повинен був детальніше пояснити переваги такого способу доставки. Просимо вибачення за цю ситуацію. Якщо у Вас залишилися ще питання чи побажання щодо сервісу - сміливо звертайтесь, ми завжди на зв'язку. З повагою, Ваш ТехноМарт
БуркоНастя рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Isto IVD504415/1h, Замовлення №16725

І товар і магазин сподобались. Менеджер з продажу дуже ввічливий та професіонал свого діла. На всі запитання відповів і залишив гарні враження. Рекомендую цей магазин. Товар якісний.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук про ТехноМарт! Ваша підтримка та зворотний зв'язок допомагають нам стати кращими. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт отримував високоякісний сервіс та позитивний досвід покупок. Якщо у вас виникнуть питання або пропозиції, будь ласка, дайте нам знати. Ми завжди готові допомогти та забезпечити вас найкращими умовами. Дякую за вашу довіру! З повагою, Команда ТехноМарт
Ольга Вдовиченко рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор Thomson 50QA2S13, Замовлення №16813

Робила замовлення вранці 11.03.2024р. Мені перетелефонували та сказали, що телевізор є в наявності та відправлять в цей же день. Увечері пришла ТТН. На наступний день вже товар забрала на Новій Пошті. Дуже оперативно працює магазин. Один мінус це те, що не було фіскального чеку чи видаткової накладної. Рекомендую магазин! Найнижчі ціни!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаємо! Дякую за ваш відгук про ТехноМарт! Ваша думка для нас дуже важлива, і ми цінуємо ваш час, що приділяється зворотному зв'язку. Раді, що наш сервіс виправдав ваші очікування. Якщо у вас виникнуть ще якісь запитання чи побажання, будьте впевнені, що ми завжди готові допомогти. Ваш досвід допомагає нам вдосконалюватися і робити наші послуги ще краще для вас. Дякую за вашу підтримку! З повагою, Команда ТехноМарт
Сачкова Людмила рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Lilac (HTM-534), Замовлення №16577

Покупкою задоволена на всі 100. Швидко зв'язались з магазину і я отримала товар в обіцяний термін. Дуже порадувала хороша ціна.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаємо! Ваші слова стали справжнім натхненням до всієї команди ТехноМарт! Дякуємо за ваш відгук, який додав нам впевненості у правильності наших зусиль. Ми працюємо з запалом, щоб кожен клієнт відчував турботу та увагу з боку нашого магазину. Якщо у вас виникнуть нові ідеї або потреби, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові почути вас і перевершити ваші очікування. Дякуємо за вашу підтримку та довіру! З повагою, Команда ТехноМарт
Кондратюк Коля рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Смартфон ZTE Blade A51 2/32GB Gray, Замовлення №16618

Чудова комунікація менеджера і ввічливе обслуговування. Телефон хороший. Швидка доставка. Замовлятиму ще.
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітання! Ваш відгук для нас як яскрава зірка на небі – джерело натхнення та напрямок руху. Дякуємо за те, що поділилися своїми враженнями про ТехноМарт! Ми постійно прагнемо досконалості, і ваш відгук – це найкраща нагорода за наші зусилля. Якщо у вас з'являться нові ідеї чи бажання, не соромтеся ділитися з нами. Ми готові втілити будь-які ваші побажання в життя і зробити вашу подорож світом технологій ще більш дивовижною. Дякуємо за ваш внесок у наш розвиток! З любов'ю та вдячністю, Команда ТехноМарт
Samarin David рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 5i Black, Замовлення №16444

Швидко обслужили і доставили вчасно товар. Дякую за якість та швидкість. Також відмічаю роботу консультанта - профі!
Відповідь представника «ТехноМарт»
Вітаю! Дякуємо за відгук про ТехноМарт! Ваша оцінка має для нас велике значення. Ми раді, що змогли задовольнити ваші потреби. Якщо у вас виникнуть питання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти. Дякуємо за вашу увагу до нашого магазину! З повагою, Команда ТехноМарт