Valeriy7 не рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: ремень приводной CitroenPedgeot 5750RX, Замовлення №1849270

Вислали ремінь з затертою наліпкою тільки видно дату пакування 2016 рік!!! ремінь дубовий про якість ременю не попередили.
2 листопада 2023 Відповісти
Triel рекомендує цей магазин
27 червня 2023

Купив: Колодки тормозные VAG 1K0698151A, Замовлення №936803

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Все добре рекомендую
Дима Качан рекомендує цей магазин

Купив: Фільтра для vw t6 , Замовлення №179607

Цілком задоволений, рекомендую цей інтернет-магазин
Spiker Andrey рекомендує цей магазин

Купив: Масло GM та фільтра, Замовлення №1796046

Постійно замовляю запчастини і масло в Автокладі. Приємна ціна і головне завжди оригінал. Було б чудово повернуть практику при замовленні на деяку суму доставка безкоштовна
А А рекомендує цей магазин

Купив: Амортизатор капота MONROE ML5689, Замовлення №1795520

Все швидко і без проблем
Valeriy Sosov рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: BTA H13001BTA, Колодки тормозные ABE C03037ABE, Подшипник ступицы колеса BTA H23039BTA, Прокладка клапанной крышки PMC P1GB002, Фильтр масляный NIPPARTS J1310303, Фильтр топливный NIPPARTS J1330316, Моторне мастило GM Motor Oil Semi Synthetic 10W-40 5л (93165216), Замовлення №1794487

В цілому усе було добре, я залишив коментар, мені перетелефонували, ми вирішили питання та переоформили. Одне що я в силу обставин обзавівся складним варіантом і деталей по вінкоду або по моделі не знайти, хоча в них є ці деталі. Доречі, це єдиний магазин де я зміг підібрати усі необхідні мені деталі, плюс ще й за адекватні ціни. P.S. У них є якась проблема з ресурсом, якщо ви змінили фамілію, то вони усе-одно відправлять замовлення зі старою фамілією, яка була використана при реєстрації.
Ivan Fedorchenko рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: ГРМ с помпой SKF VKMC04226, Замовлення №1795063

Mihail Korolenko рекомендує цей магазин

Купив: Запчастини для пежо, Замовлення №1792047

Все супер. Цена удивила в хорошем смысле этого слова.
Иван Чуй рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Ремкомплект суппорта ERT 401327, Трос стояночного тормоза BOSCH 1987482325, Замовлення №1794319

александр гонгало рекомендує цей магазин

Купив: Niparts N1330909, Замовлення №1793736

Все супер. Купую тут вже майже 10 років. Ціни гарні . Єдиний мінус - це те що закрили відділення для самовивозу в районі окружної , а також відмінили договір з новою поштою про безкоштовний самовивіз з конкретних відділень ( дуже зручно було)