prodmarket1 ILNITSKYJ рекомендує цей магазин

Купив: Лижі , Замовлення №1735667

KrisLyula рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Гірськолижний шолом Uvex Stance Purple Bash Matt, Замовлення №2374859

Купувала чоловікові шолом у подарунок. Консультанти ввічливі, дуже швидко виходять на зв?язок, дають поради та допомагають з вибором. Перший шолом, що я замовила, виявився замалий, але мені дуже швидко запропонували інший варіант для обміну, саме того об?єму, що потрібно. Дуже дякую вам за вашу працю! Супер магазин!
Представник магазину «Спорт Континент»
Дякую за високу оцінку нашої роботи, працюємо для Вас !)
13 березня 2024 Відповісти
S_Maryna рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Сумка для черевиків Rossignol Basic Boot Bag, Замовлення №1

Добрий день. Купила в цьому магазині сумку для лижних черевиків. Все супер. Мені потрібно було оперативно отримати товар, оскільки мали їхати. Магазин швидко обробив замовлення та оформив доставку. Вибрала оплату накладеним платежем, однак можна було зразу оплатити та не переживати. Дуже задоволена. Товар надійшов саме такий як замовляла, якісний та в строк. Щиро дякую!
Відповідь представника «Спорт Континент»
Добрий день, добре що все встигли, завжди раді допомогти, звертайтеся )!
Видео Видео2 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: тактичні берці Meindl safari mid pro, черевики тактичні Meindl Safari Mid Pro (3764 06), Замовлення №17550

Рекомендую цей магазин за швидке обслуговування, якісний товар, ввічливих консультантів та актульні ціни, мої найкращі рекомендації...
Наталія Назаренко рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Шолом гірськолижний HEAD Rachel / размер M/L white (323511 M/L), Замовлення №20240125-5

Oleksandr Pechenyi рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Черевики гірськолижні Rossignol Pure Comfort 60 / размер 230mm (RBK8230 23), Замовлення №20231220-6

Все дуже люб‘язно, швидко і, найголовніше, вчасно. Вказана ціна відповідала дійсності! Дуже рекомендую цей магазин!!!
Olexandr Bykov рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Палки для скандинавської ходьби Fizan NW Speed Black, Замовлення №748200

Обрав перший набір палок на сайті, мета була взяти консультацию. Отримав консультацию та підібрали правильні палки "Палки для скандинавської ходьби Fizan NW Speed Black" + додатково взяв відразу набір каблучків Viking. + дали знижку. Палки приїхали з рідними каблучками, додаткові забули відправити. Повідомив про це й магазин за свій рахунок відправив каблучки. Помилки трапляються у всіх, питання як на це реагують та вирішують. Товаром та сервісом задоволений.
ashim zhunusov рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Rossignol Alltrack Elite 130 LT \'19, Замовлення №20230225-5

Хороший магазин, ввічливий консультант. Якість на вигляд відповідна.
Игорь Шаленко рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Head Vector Evo XP \'22, Черевики гірськолижні HEAD Vector Evo XP / размер 275mm (600180 27.5), Замовлення №20230117-5

Купляв гірськолижні черевики. Гарно проконсультували і допомогли с вибором розміру. Магазином дуже задоволений!
John Malkovich рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Термос для їжі Esbit Sculptor 1L Black FJ1000SC-BK, Замовлення №20230116-5

Протягом 5 хвилин після замовлення зателефонували та обговорили деталі. Товар був у наявності та відправили у той же день. Приємний персонал, швидка відправка. Рекомендую цей магазин.
Представник магазину «Спорт Континент»
Дякую за високу оцінку нашої роботи !
16 січня 2023 Відповісти